Yazar Ece Ergönenç’in sapık kabusu

Muharrir Ece Ergönenç’in sapık kabusu “Ölüm tehditleri alıyorum” İki çocuk annesi ünlü muharrir Ece Ergönenç, kendisine beş yıldır platonik aşk …

02.12.2021
Yazar Ece Ergönenç’in sapık kabusu

Muharrir Ece Ergönenç’in sapık kabusu “Ölüm tehditleri alıyorum” İki çocuk annesi ünlü muharrir Ece Ergönenç, kendisine beş yıldır platonik aşk besleyen sapık takipçisi tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Müellif Ece Ergönenç’in sapık kabusu

“Ölüm tehditleri alıyorum”

İSTANBUL – İki çocuk annesi ünlü muharrir Ece Ergönenç, kendisine beş yıldır platonik aşk besleyen sapık takipçisi tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Saplantılı aşığı yüzünden 6 yıldır dehşet içerisinde yaşayan 2 çocuk annesi ünlü muharrir Ece Ergönenç, Kanal D ekranlarında canlı yayınlanan Ece Üner ile Susma programına katıldı.

Daima takip edildiğini ve toplumsal medyadan rahatsız edildiğini söyleyen Ece Ergönenç, sapığının kendisini mevtle tehdit ettiğini anlattı. “Çocuklarımı kendi oğulları zannediyor” diyen ünlü müellif, H.Ş.’nin “Seni ışığa kavuşturacağım ve sen beni hatırlayacaksın” diyerek öldürmekle tehdit ettiğini söyledi.

Dehşet dolu günler yaşadığını söyleyen Ece Ergönenç, uzaklaştırma kararı olmasına karşın H.Ş’nin kendisini hem toplumsal medyadan hem de konutunun yakınlarından fotoğraf atarak taciz ettiğini belirtti. Ayrıyeten H.Ş’nin kendisine ve çocuklarına ziyan vereceğinden korkan Ergönenç yetkililerden canlı yayında yardım istedi.

Ece Üner, kendisinin de birtakım şahıslar tarafından rahatsız edildiğini, şikayetçi olduğunu ve davasının takipçisi olduğunu söyledi. Üner, “Bu işi sosyo-ekonomik olarak kategorize edemeyiz. Aydın, muharrir bir bayan dahi bu türlü bir şeye maruz kalmış. Yaşadığın durumun birebirini ben de yaşıyorum mesela. Bunlar bulaşıcı ve bu bireyler birbirini örnek alıyor. Bulaşıcılık, taklitle başlıyor” dedi.

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.