GIPHY, 2021 Yılı İçin İnternetteki En Popüler GIF’ler Listesini Yayınladı

GIPHY yakın vakitte 2021’de internette kullanılan en tanınan GIF’lerin bir listesini yayınladı ve Office, sıkılmış Stanley ile tepeye çıktı …

02.12.2021
GIPHY, 2021 Yılı İçin İnternetteki En Popüler GIF’ler Listesini Yayınladı

GIPHY yakın vakitte 2021’de internette kullanılan en tanınan GIF’lerin bir listesini yayınladı ve Office, sıkılmış Stanley ile tepeye çıktı. Kaynak: https://giphy.com/stories/top-gifs-of…9. Bebek Yoda’nın bu GIF’i size sevinç getiren her şey için heyecan…

GIPHY yakın vakitte 2021’de internette kullanılan en tanınan GIF’lerin bir listesini yayınladı ve Office, sıkılmış Stanley ile tepeye çıktı.

Kaynak: https://giphy.com/stories/top-gifs-of…

9. Bebek Yoda’nın bu GIF’i size sevinç getiren her şey için heyecanınızı tabir etmek için harika.

8. Beşerler memnunluğu söz etmek için GIPHY’ye edilen talepyor ve bundan daha sempatik bir memnunluk temsili olmuş muydu?

7. İzleyiciler “Bridgerton”a kafayı takmış durumda, bu yüzden şovun listemizde temsil edilmesi çok uygun.

6. Taraftarlar, The Weeknd’in “kaybolmuş” ve “stresli” göründüğü Üstün Bowl LV devre ortası programından bu anı yakaladı.

5. “Agnes Harkness Göz Kırpıyor” 2021’de İnternet’in yeni favori göğsü oldu, bu yüzden onu bu listede görmeyi büsbütün bekliyorduk!

4. “Üzgün” üzere ruh halleri için yapılan aramalar her vakit üst sıralarda yer alır, bu nedenle bu Pikachu GIF’inin 2021’de çok görüntülenmesi mantıklıdır.

3. “The Great British Bake Off” sinemasından gelen bu GIF, “şok” ile “vay canına” ve “hata” üzere tanınan aramalarda karşımıza çıkıyor.

2. Klasik çizgi sinema “Tom ve Jerry”den bu an, yorgunluğu söz etmek için ülküdür.

1. “Ofis” vermeye devam eden GIF-t’dir! Biri can kahrını tabir etmek isterse, bundan diğerine bakmayın!

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.