Saadet Partisi’nden Erdoğan’a yüksek dolar göndermesi: Yeni sayfa açalım

Skent aydın haberleridet Partisi; dolar kurunun yükselişi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faize ait açıklamalarının yer aldığı görüntüyü …

02.12.2021
Saadet Partisi’nden Erdoğan’a yüksek dolar göndermesi: Yeni sayfa açalım

Skent aydın haberleridet Partisi; dolar kurunun yükselişi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faize ait açıklamalarının yer aldığı görüntüyü, “Sayfa yenilemekle düzelmiyor, yeni sayfa açalım” notuyla paylaştı.Skent aydın haberleridet Partisi’nin toplumsal internet hesabı, dolar kurunun yük…

Skent aydın haberleridet Partisi; dolar kurunun yükselişi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faize ait açıklamalarının yer aldığı görüntüyü, “Sayfa yenilemekle düzelmiyor, yeni sayfa açalım” notuyla paylaştı.

Skent aydın haberleridet Partisi’nin toplumsal internet hesabı, dolar kurunun yükselişi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faiz açıklamalarının yer aldığı bir görüntü yayınladı.

“GOOGLE’A DAİMA ‘DOLAR KAÇ LİRA?’ YAZILDI”

Skent aydın haberleridet Partisi’nin, “Sayfa yenilemekle düzelmiyor, yeni sayfa açalım!” notuyla paylaştığı görüntüde bir telefonun internet arama motoruna “dolar kaç tl” yazılması sonucunda “11,98 Türk lirası” bilgisi ediniliyor. Tam bu sırada görüntüde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan faiz ve kura ait çeşitli kelamlarıyla birlikte dolar kurundaki dalgalanma gösteriliyor.

‘EKONOMİK KURTULUŞ SAVAŞI’ DEDİĞİNDE DOLAR 13 LİRAYI AŞTI”

Görüntüde; 1 dolar 11,98 Türk lirası olduğunda Erdoğan’ın, “Kurdaki ve fiyatlardaki yükselişin makul” kelamları; kur 12,35 TL olduğunda Erdoğan’ın, “Bu kuru tetikleyen yüksek faizin düşüşü sebebiyle kurda da önemli bir güzelleşmenin olduğunu daima birlikte göreceğiz” açıklaması, kur 13,06 TL olduğunda Erdoğan’ın “ekonomik kurtuluş savaşı” kelamları ve kur 13,52 TL olduğunda Erdoğan’ın “Faiz sebeptir enflasyon neticedir” kelamlarına yer veriliyor.

SON OLARAK 14 LİRAYA DAYANDI

Görüntünün sonunda ise dolar kurunun 13,96 TL’ye çıktığı gösterilerek, “Sayfayı daima yeniliyoruz, lakin sonuç değişmiyor. Bu sayfada yükselen daima dolar oluyor. Üretim başlığı attığımız, iktisada inat karar almadığımız, adil bir biçimde paylaştığımız; yeni bir sayfa açalım” yazısı yer alıyor.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.