Aydın Asis Sarı Otobüs Takip Uygulaması

Aydın Asis Sarı Otobüs Takip Uygulaması

Aydın’da yaşayanlar tarafından sıklıkla kullanılan Aydın Asis Mobil Sarı Otobüs Uygulaması, sarı otobüsleri takip edilmesine imkan sağlanmaktadır. Bu yazımızda Asis Akıllı Bilet uygulamasından bahsedeceğiz.

Aydın Asis Uygulaması Nedir?

Asis Akıllı Bilet uygulaması, Türkiye genelinde kullanılan belediye otobüslerinin yer aldığı yaygın bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde hizmet alınan ilde otobüs takibi ve bakiye yüklemesi yapılabilmektedir. Bu belediyelerden birisi olan Aydın Büyükşehir Belediyesi’de otobüslerinde bu hizmetten faydalanmaktadır. Bu sayede sarı otobüslerle yolculuk yapmak isteyenler hem bakiyelerini kontrol edebilir hem de otobüsleri takip edebilmektedir.

Aydın Sarı Otobüs Takip Uygulaması

Sarı otobüsler yoğun olarak öğrenciler ve çalışanlar tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca gün içerisinde diğer ilçelerde işi olanlar da sarı otobüsleri tercih etmektedirler. Sarı otobüs merkezi Aydın İMAR Anonim Şirketidir ve işletmeciliği buradan sağlanmaktadır. Ancak otobüsler Adnan Menderes Üniversitesi Kampüsü’nde yer alan ana duraktan kalkmaktadır. Fakat ara güzergahlarda da sefer düzenlenmektedir.

Sarı otobüs takip uygulaması kullananlar farklı farklı güzergahlar olmasına rağmen otobüsleri takip edebilmektedir. Genel olarak otobüsler trafikte vakit kaybettiği için takip edilmeleri ihtiyacı doğmaktadır. 

Aydın Asis Akıllı bilet Uygulaması İndir

Aydın İl Rehberi Mobil Uygulaması İndir

Aydın İl Rehberi tarafından sunulan mobil uygulama ücretsiz olarak sarı otobüs saatleri, aydın nöbetçi eczaneler, firma rehberi gibi tüm verileri mobil olarak sunmaktadır. Bu sayede çok daha hızlı ve kolay bir şekilde istenen bilgiye erişilebilmektedir. Aydın İl Rehberi Mobil uygulaması referans olarak resmi kaynaklardan bilgi edinmektedir. Bu sayede sunulan bilgiler güncel ve resmi olarak yer almaktadır. 

Aydın İl Rehberi Mobil Uygulaması İndirmek İçin Tıklayın

Aydın Sarı Otobüs Takip Uygulaması İndir

Aydın Büyükşehir Belediyesi sarı otobüsleri için ihtiyaç duyulan ana uygulama ise Asis Akıllı Bilet uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kart bilgileri düzenli olarak telefonda tutulabilir ve kart bakiyesi kontrol edilebilmektedir. Kart bakiyesi yüklemek isteyenler uygulama üzerinden yükleme yapabilmektedir. Ancak uygulama üzerinden yapılan bakiye yüklemeleri en az 5 TL en fazla 50 TL olarak belirlenmiştir ve 50 kuruş işlem ücreti alınmaktadır.

Asis Sarı otobüs uygulaması ile sarı otobüsler takip edilebilmektedir. Bilgi edinilmek istenen hat veya hatlar listeden işaretlenmektedir. Ardından harita üzerinde otobüsün konumu, plakası ve hızı görüntülenmektedir. Ancak hattın sefer yönü uygulama üzerinden görünmemektedir, ilgili otobüsün hangi yönde sefer yaptığını anlamak için bir süre otobüsün izlenmesini öneriyoruz.

Asis Akıllı Bilet Sarı Otobüs Takip Uygulaması İndirmek İçin Tıklayın

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.