Van’da ‘resmi bayramlaşma’ programı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Lider Vekili Mehmet Emin Bilmez, Üst Nurşin Mescidi’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bayramlaştı …

02.05.2022
Van’da ‘resmi bayramlaşma’ programı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Lider Vekili Mehmet Emin Bilmez, Üst Nurşin Mescidi’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bayramlaştı.

İPEKYOLU, VAN (rehberaydin.com) – Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Lider Vekili Mehmet Emin Bilmez, Üst Nurşin Mescidi’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bayramlaştı.

Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından Ramazan Bayramı münasebetiyle İpekyolu ilçesindeki Üst Nurşin Mescidinde düzenlenen bayramlaşma programı vatandaşın ağır ilgisiyle gerçekleşti. Bayram namazının akabinde Vali Bilmez ile protokol üyeleri, cami avlusunda vatandaşların bayramını kutladı.

Bayramlaşma programında gazetecilere açıklamalarda bulunan Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Ramazan Bayramına kavuşmanın memnunluğunu yaşadıklarını belirtti. Tüm İslam alemin bayramını kutlayan Vali Bilmez, “Bu bayramın bize sıhhat, huzur, memnunluk ve dünyaya barış getirmesini temenni ediyorum. Trafikte seyir halinde olan vatandaşlarımızın bayramı, bayram tadında geçirmeleri için de trafik kurallarına uymalarını rica ediyorum” dedi.

Açıklamalarının akabinde vatandaşlarla selamlaşan Vali Bilmez, daha sonra beraberindekilerle birlikte Akköprü Mezarlığı’ndaki şehitliğe geçti.

Bayramlaşma programına Van Valisi Mehmet Emin Bilmez’in bununla bir arada ayrıyeten, AK Parti Van milletvekilleri Abdulahat Arvas, Osman Nuri Gülaçar ve İrfan Kartal, Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Hamdullah Şevli, Vilayet Jandarma Kumandanı Tuğgeneral Hüseyin Bekmez, Vilayet Emniyet Müdürü Atanur Aydın, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Lider Vekili İhsan Emre Aydın, Edremit Belediye Lideri İsmail Say, Tuşba Belediye Lideri Salih Akman, kurum amirleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. – VAN

aydın haberleri / Lokal

Van,Vali,Vatandaş,Bayram,Bayramı,Belediye ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.