Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, böbrek rahatsızlığından dolayı apar topar ameliyata alındı

Geçtiğimiz sene böbreğindeki iltrehberaydin.complanma nedeniyle hastaneye kaldırılan başarılı müzikçi Niran Ünsal, bu sene de tıpkı şikayetinden …

02.05.2022
Ünlü şarkıcı Niran Ünsal, böbrek rahatsızlığından dolayı apar topar ameliyata alındı

Geçtiğimiz sene böbreğindeki iltrehberaydin.complanma nedeniyle hastaneye kaldırılan başarılı müzikçi Niran Ünsal, bu sene de tıpkı şikayetinden ötürü apar topar ameliyata alındı. Sedyede acı içinde kıvrandığı bir görüntüsünü paylaşan müzikçi, “Safra kesesi ağır iltrehberaydin.complanıp balon üzere şişti ayrıyeten kesenin kanalında taş ve çamur var” dedi.

Türk müziğinin sevilen sanatkarlarından Niran Ünsal, uzun bir müddettir sıhhat meseleleriyle çaba ediyor. Geçtiğimiz sene de böbreğindeki rahatsızlıktan ötürü uzun müddet tedavi gören müzikçi, bu sene de ağrılarının şiddetlenmesi sonucu ameliyat edildi. Kuvvetli bir süreçten geçen başarılı müzikçi, toplumsal internet hesabından paylaştığı görüntü ile sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

“SAĞ KABURGAMIN ALTINDA BAŞLAYAN ŞİDDETLİ AĞRI AMELİYATA SÜRÜKLEDİ”

Instagram hesabından sedyede çekilen bir görüntüsünü paylaşan müzikçi, “Arkadaşlar 23 Nisan’da sağ kaburgamın altında başlayan şiddetli bir ağrı beni ameliyata kadar sürükledi. Yaklaşık üç gün çektiğim ağrı ateşlenmeme de sebep oldu ve ağrının dayanılmaz hale gelmesi ile sonunda hastaneye gittim. Kan analizlerim ultrason ve öteki tetkikler yapıldı. Safra kesesinin ağır iltrehberaydin.complanması, balon üzere şişmesi ayrıyeten safra kesesinin kanalında taş ve çamur olması sebebi ile hekimim tarafından acil ameliyata alındım” dedi.

“ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN”

Kendisini yalnız bırakmayan sevenlerine teşekkür eden Niran Ünsal kelamlarına şöyle devam etti: “Bu süreçte özelden yazan ileti atan, telefonla arayan geçmiş olsun dileklerini ileten tanıdığım ve tanımadığım herkese çok teşekkür ederim. Allah hepinizden razı olsun.”

Ünsal paylaşımına Murat Övüç, Seda Sayan, Cem Arslan, Gonca Vuslateri, Gizem Özdilli, Sevcan Orhan ve Çiğdem Batur üzere isimlerden geçmiş olsun yorumları yağdı.

Ağrı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.