Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe kaza yaptı, arabadan indikten sonra sergilediği hareket takdir topladı

Ünlü müzikçi Yıldız Tilbe, Maltepe’de trafik kazası geçirdi. Tilbe’nin çarpıştığı motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazanın akabinde aracından inen …

01.05.2022
Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe kaza yaptı, arabadan indikten sonra sergilediği hareket takdir topladı

Ünlü müzikçi Yıldız Tilbe, Maltepe’de trafik kazası geçirdi. Tilbe’nin çarpıştığı motosiklet sürücüsü yaralandı. Kazanın akabinde aracından inen Tilbe, motosiklet sürücüsünün yanına giderek hastaneye kaldırılana kadar yanında bekledi. Kendisi ise tabir vermek üzere karakola gitti.

Maltepe İdealtepe Mahallesi’nde müzikçi Yıldız Tilbe, arabasıyla Büyüktur Yolu sokaktan çıkıp Bağdat Caddesi’ne girdiği sırada, Kadıköy istikametine gerçek ilerleyen motosikletliyle çarpıştı.

KARAKOLA TABİR VERMEYE GİTTİ

Kazanın akabinde arabasından inen Tilbe, yere düşen motosikletlinin yanına koştu. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Yıldız Tilbe motosiklet sürücüsü ambulansa bindirilene kadar yanından ayrılmadı. Kazada hafif formda yaralanan motosiklet sürücüsü hastaneye kaldırıldı. Tilbe’nin söz vermek için polis merkezine çağrıldığı öğrenildi.

“YILDIZ TİLBE SONUNA KADAR YANINDA DURDU”

Kazayı gören Dursun Kaya, “Kadıköy istikametine giden motosiklet, kırmızı ışıkta geçmeye çalışırken araç da dönüyordu. Sürücüyü gördüm bayandı fakat kim olduğunu bilmiyordum. Ambulansı aradık. Üzgün bir hali vardı. Yıldız Tilbe olduğunu tekrar bilmiyordum. Sonradan gördüm Yıldız Tilbe hanım dediler. Yıldız Tilbe de başında gitti. Hatta sonuna kadar da başını kolunun üstünde tuttu.” dedi.

aydın haberleri / Magazin

Yıldız Tilbe,Motosiklet ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Aktüel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.