Sivas Belediyespor, Diyarbekir maçının taktiğini çalıştı

TFF 2. Lig Kırmızı Kümenin 17. hafta maçında Diyarbekirspor’a konuk olacak olan Sivas Belediyespor, bu maçın hazırlıklarını tamamladı …

10.12.2021
Sivas Belediyespor, Diyarbekir maçının taktiğini çalıştı

TFF 2. Lig Kırmızı Kümenin 17. hafta maçında Diyarbekirspor’a konuk olacak olan Sivas Belediyespor, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

DİYARBAKIR (rehberaydin.com) – TFF 2. Lig Kırmızı Kümenin 17. hafta maçında Diyarbekirspor’a konuk olacak olan Sivas Belediyespor, bu maçın hazırlıklarını tamamladı.

Teknik Yönetici Özer Karadaş ve yardımcıları idaresinde bugün öğlen skent aydın haberleritlerinde Muhsin Yazıcıoğlu Tesisleri’nde yapılan idman yaklaşık 2 skent aydın haberlerit sürdü. İdman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra pas ve şut çalışan yeşil-beyazlılar idmanın son kısmında ise Diyarbekir maçının taktiğini çalıştı.

Sivas Belediyespor, Diyarbekirspor karşılaşması için bugün akşam kara yoluyla Diyarbakır‘a gidecek. 12 Aralık Pazar günü Diyarbakır Stadyumu’nda oynanacak olan maç skent aydın haberlerit 13.00’te başlayacak.

4 eksik bulunuyor

Öteki yandan Sivas Belediyespor’da, kırmızı kart cezalısı Ozan Kılıçoğlu, sakatlığı bulunan Yücel Candemir ile Gökhan Çetinus ve korona virüs testi müspet çıkan Mustafa Aydın, Diyarbekirspor maçında vazife alamayacak. – SİVAS

aydın haberleri – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.