BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ ÇEKİCİ HİZMETİ DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, konforlu bir ulaşım sağlamak, araç arızası ya da kazalar …

10.12.2021
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNİN ÜCRETSİZ ÇEKİCİ HİZMETİ DEVAM EDİYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, konforlu bir ulaşım sağlamak, araç arızası ya da kazalar nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığını önlemek maksadıyla 2 yıl evvel başlattığı fiyatsız alımlı hizmetine devam ediyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te vatandaşların hayatını kolaylaştırmak, konforlu bir ulaşım sağlamak, araç arızası ya da kazalar nedeniyle yaşanan trafik sıkışıklığını önlemek maksadıyla 2 yıl evvel başlattığı fiyatsız alımlı hizmetine devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi takımları Başşehir 153’ü arayarak fiyatsız alımlı hizmetinden yararlanmak isteyen tüm vatandaşlara hafta içi 07. 00-09. 30 skent aydın haberleritleri ortasında alımlı hizmeti sunuyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi insan odaklı çalışmalarına sürat kesmeden devam ediyor.

Vatandaşlara konforlu bir ulaşım sağlayarak Başkent’te trafik akışını kolaylaştırmayı amaçlayan Büyükşehir Belediyesi, 2 yıldır fiyatsız cazip hizmetini sürdürüyor.

HAFTA İÇİ 07. 00-09. 30 ORTASI ARAÇ KAZASI YA DA ARAÇ ARIZASINDA CAZİBELİ HİZMETİ İMKANI

Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı gruplar, hafta içi her gün 07. 00-09. 30 skent aydın haberleritleri ortasında ‘Başkent 153’e gelen ihbarlar doğrultusunda aracın arıza ya da kaza yaptığı noktaya giderek fiyatsız alımlı hizmeti sağlıyor.

Kazanın meydana geldiği yahut aracın arızalandığı alanda trafik sıkışıklığının yaşanmaması ve uzun vadeli beklemelerin önüne geçmek için bu hizmeti başlatan Büyükşehir Belediyesi, trafik güvenliğini gözeterek araç sahibiyle birlikte araçları endüstriye kadar götürüyor.

“SÜRÜCÜLERE HIZIR ÜZERE YETİŞİYORSUNUZ”

Bu hizmetten yararlanan şoförler kadar yeni işiten şoförler de memnuniyetlerini şu sözlerle ifade ettiler:

-Kadir Büyükpınar: “Mükemmel şahane varlıkte bir hizmet bu. Yolda kalmış ne yapacağını bilemeyen insanlara hızır üzere yetişiyorsunuz. 10 numara 5 yıldız bir uygulama olmuş. Teşekkür ederim. “

-Erdal Aydın: “Birinci kere bu türlü bir hizmet gördüm. Çok hoş bir uygulama. “

-Erdi Furkan: “Yolda külfet çekenler için hoş bir uygulama olmuş. “

-Köksal Otomobilci: “Çok hoş bir uygulama, teşekkürler. “

-Kkent aydın haberlerin Erdinçoğlu: “Mükemmel bir uygulama. Mansur Yavaş’a teşekkür ederiz. “

-Süleyman Aydemir: “Yolda kalanlar için bulunmaz bir nimet. “

Habermetre kadar – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.