Rüyada banyo görmek ne anlama geliyor? Aşk ve sağlık demektir

Duşta banyo görmek, birtakım düş yorumcularına nazaran karşılıksız aşka düşmek olarak yorumlanırken, banyoda görülen suyun pak yahut pis olması …

23.01.2022
Rüyada banyo görmek ne anlama geliyor? Aşk ve sağlık demektir

Duşta banyo görmek, birtakım düş yorumcularına nazaran karşılıksız aşka düşmek olarak yorumlanırken, banyoda görülen suyun pak yahut pis olması manada değişikliklere neden olur. Hayalde banyo görmek, düş sahibinin yaşayacakları ile ilgili birçok ipucu verir….

Hayalde banyo görmek, kimi hayal yorumcularına nazaran karşılıksız aşka düşmek olarak yorumlanırken, banyoda görülen suyun pak yahut pis olması manada değişikliklere neden olur. Hayalde banyo görmek, düş sahibinin yaşayacakları ile ilgili birçok ipucu verir.

DUŞTA BANYO GÖRMEK NE DEMEK?

Hayalde banyo görmek, hastalıklardan kurtulmaya, hoş olaylar yaşamaya ve kaygı, külfet ve ıstırapları geride bırakmaya işaret eder. Bununla birlikte hayalde banyo hayal sahibinin karşılık bulamayacağı bir aşka gönlünü kaptıracağı formunda de yorumlanır.

DUŞTA BANYO YAPTIĞINI GÖRMEK

Hayalde banyo yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin ailesinde huzursuzluklar yaşanacağına ve bir bayan tarafından kısa periyodik bir ıstıraba uğratılacağına delalet eder. Duşta sıcak su ile yıkandığını görmek ise, yeniden çaresiz sıkıntılara deva bulmaya işaret eder.

Kişi şayet düşünde berrak bir su ile banyo yaptığını görmüş ise, bu, sorunların tahlile ulaşacağı, kişi şayet duşta pis su ile yakındığını görmüş ise, sıhhat sorunları yaşayacağı, yataklara düşeceği, mal kaybı yaşayacağı ve ıstıraplarla karşılaşacağı formunda yorumlanır.

DUŞTA BANYO TEMİZLEDİĞİNİ GÖRMEK

Duşta banyo temizlediğini görmek, düş sahibinin gereksiz yere harcadığı paralar yüzünden sıkıntı duruma düşeceğine, kişinin bu fikirsizce tutumu yüzünden önemli ekonomik sıkıntılar yaşayacağına ve ailesi tarafından ağır halde eleştirileceğine işaret eder.

Fakat, bu olayların akabinde düş sahibinin işlerinin düzeleceği, yaşanan bu makûs olayları unutturacak seviyede muvaffakiyetler elde edeceği ve insanların inancını tekrar kazanacağı formunda yorumlanır.

HAYALDE BANYO KÜVETİ GÖRMEK

Duşta banyo küveti görmek, hayal sahibinin emniyetli kimselerle bir ortaya geleceğine ve külfetlerinden kurtulacağına işarettir.

Beklenmedik bir yerden yüklü ölçüde para geleceğine, borçlardan kurtulunacağına, gelecek için yanlışsız yatırımlar yapılacağına işaret eder. Aile bireyleriyle ortak bir işe girileceğine, o işten çok büyük karlar elde edileceğine ve çok mutlu kalınacağına delalet eder.

Yakın etraftan keyif kaçıracak kelamlar işitilebileceğine ve o şahıslardan uzak durulacağına yorulur. Duşta banyo küveti görmek, maddi taraftan çok güzel gelişmeler yaşanacağına ve zenginlik içinde bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Yeni ortamlara girileceğine ve yeni arkadaşlıklar kurulacağına işarettir. Sıkıcı geçen hayatın sona ereceğine ve yeni heyecanlar yaşanacağına delalet eder.

HAYALDE DİĞERİNİN MESKENİNDE BANYO YAPTIĞINI GÖRMEK

Hayalde diğerinin konutunda banyo yaptığını görmek, kişinin rakipleri yüzünden sıkıntı duruma düşeceği manasını taşır. Ekseriyetle olumsuz manalara sahip olan bu hayal, karı koca ortasında huzursuzluk yaşanacağına, kişinin işlerinin bozulacağına, yapılan işlerin kar getirmek bir yana ziyan neden olacağına, kişinin verdiği kelamları yerine getiremeyeceğine ve üzüleceğine delalet eder.

DUŞTA BANYO TADİLATI GÖRMEK

Hayalde banyo tadilatı görmek, çok kısa vakit içinde güzel bir kimseyle dünyaevine girileceğinin habercisidir. Hayal sahibinin aile bireylerinin de dayanak verdiği ve gönülden sevdiği bir kişi ile evlilik yapılacağına, bu evliliğin ömür uzunluğu memnunluk içinde süreceğine işaret eder.

İş ömründe hoş gelişmeler yaşanacağına, makam sahibi olunacağına ve maddi yararın büyük ölçüde artacağına delalettir.

Zenginlik içinde bir hayat sürüleceğine, yakın etraftaki insanlara maddi istikametten yardım eli uzatılacağına ve rahmetin artacağına işaret eder.

Aile bireyleri ortasındaki dargınlıkların kısa vakit içinde son bulacağına ve hane içinde memnun günler yaşanacağına yorulur.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.