Kovalara arkadaş tuzağı Balıklara Pazar uyarısı (Günlük burç yorumları 23 Ocak Pazar)

İkizler burcu, Pazar gününden sonra seyahat, eğitim, yurtdışı temaslı işler, öteki beşerlerle yapılacak her tıp teşebbüs ve işlerinizden yana …

23.01.2022
Kovalara arkadaş tuzağı Balıklara Pazar uyarısı (Günlük burç yorumları 23 Ocak Pazar)

İkizler burcu, Pazar gününden sonra seyahat, eğitim, yurtdışı temaslı işler, öteki beşerlerle yapılacak her tıp teşebbüs ve işlerinizden yana talih ve fırsatlar karşınıza gelebilir.Başak burcu toplumsal ortamlarda çekişmelere şahitlik edebilirsiniz ve kendi…

İkizler burcu, Pazar gününden sonra seyahat, eğitim, yurtdışı irtibatlı işler, başka beşerlerle yapılacak her tıp teşebbüs ve işlerinizden yana talih ve fırsatlar karşınıza gelebilir.

Başak burcu toplumsal ortamlarda çekişmelere şahitlik edebilirsiniz ve kendinizi bu çekişmelerin ortasında bulabilirsiniz. Kendi emellerinizi ve vizyonunuzu da gözden geçireceğiniz bir devir olacak. Şayet bir yerden para bekliyorsanız, işten elde edilen gelirleriniz konusunda da vakit zaman inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz.

İşte öbür burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Mevcut eğilim, sıhhatinizle ilgili kimi tasaları nasıl aştığınıza nazaran form alacak ve ayrıyeten yeteneklerinize ve gücünüze daha fazla inanç duyuyorsunuz.

Bu, yalnızca yürüyüşe çıkmaktan ibaret bile olsa, her türlü fizikî aktivite için kusursuz bir gün. Bunun dışında, birileri sizden tavsiye isteyebilir fakat karışmamak en uygunu olabilir.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Gün için planladığınız birçok aktiviteye şahsî mahzurlar koyuyorsunuz ve görünen o ki, neler döndüğünü fazla düşünmek için bir sebep yok.

Birtakım Boğalar bir aile durumunda kendilerini yetersiz hissedecekler, başkaları ise iş sırasında meskenden uzakta geçirdikleri vakti telafi etmeye çalışacaklar. Yalnızca olduğunuz üzere, samimi davranmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bugün partnerinizden değil, öteki birinden etkileneceksiniz ve niyetlerinizle çaba edemeyeceksiniz.

Bu, gönlünüzde birtakım sorular ve birtakım kuşkular uyandıracaktır. Tahminen de olayları şu anda olduğu üzere yargılamak için tez etmemeli ve ne olduğunu görmek için biraz beklemelisiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Mali manada birtakım düzenlemeler yapıyorsunuz ve görünüşe nazaran, birtakım fedakarlıklara da muhtaçlık var.

Bunu şaşırtan derecede ağırdan alıyorsunuz, tahminen de nrehberaydin.comi amacın çok daha kıymetli olduğunu anladığınız için. Bu, tüm Yengeçlerin tasarruf etmeye başlaması için mükemmel bir gün.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Pazar, daha sakin olmanız gereken bir durumda hırsınızı ortaya çıkarıyorsunuz. Ailenizdeki birtakım finansal planlardan pek şad değilsiniz fakat herkese karşı fazla zirveden bakıyor ve denetimci davranıyorsunuz.

Kimi Aslanlar bir çeşit yatırım işine girecekler.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün sahiden kibar bir insan olmayacaksınız ve görünüşe nazaran partnerinize birtakım zorluklar yaşatacaksınız.

Tahminen de bilerek sonları zorluyorsunuz ve bunu kimi şeyleri görebilmek için yapıyorsunuz. Bu davranışınız, kaçamayacağınız birtakım istenmeyen problemlere yol açabilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu hafta sonu konutunuzun huzurunun ve sessizliğinin tadını çıkarıyorsunuz ve oburlarının baştan çıkarıcı ve hatta eğlenceli planlarıyla sizi utandırmasına karşın, öbür bir şey düşünmüyorsunuz bile.

Bu, bir çeşit paklık üzere meskenin etrafında kimi şeyleri halletmek için şahane bir gün ve tahminen tüm bunlardan sonra daha da rahat hissedeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün partneriniz yahut diğer bir yakınınız tarafından size verilen bir kelama çok güveneceksiniz ve umarız hayal kırıklığına uğramazsınız.

Siz de hayal kırıklığına uğramak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Kimi Akrepler yaratıcı yeteneklerinden faydalanacak ve sonunda bu durumu daha çabuk fark edeceksiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Mesleğinizde olup biten kimi bahislerle daha çok ilgilendiğiniz için bu Pazar gününün tadını çıkarmayacaksınız.

Muhtemelen günün bir kısmını her türlü senaryoyu düşünerek ve her türlü yanıtı tasarlayarak geçireceksiniz. Tahminen bir adım geri atmalı ve bir diğerine da danışmalısınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu hayli huzur verici bir gün olacak ve görünüşe nazaran bu rahatlığı gelecek planlarınızı düşünmek için kullanacaksınız. Bu önemli bir şey olmayacak, yalnızca rahatlamanız ve hayatınızın sizin denetiminiz altında olduğunu hissetmeniz için bir usul.

Kimi Oğlaklar dışarıda biraz vakit geçirecek.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bir arkadaşınız kabul edilmiş bir plana ansızın karşı çıkacak ve kelam gelimi edilen planın oluşturulmasına çok hareket ettiğunuz için olayları epeyce ferdî algılayacaksınız.

Birtakım Kovalar de hafta boyunca hayli gerilimli olacak ve bundan ötürü gitgide daha da sonlanacak. Sonunda pişman olacağınız bir şey söylememeye çalışın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Büyük bir karar alma gereksinimi hissediyor üzeresiniz ancak emin olamadığınız için, bu Pazar günü sizi fazla sıkacak. Karar verme konusunda ivedi etmemelisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.