Neslihan Kaya’nın Katil Zanlısı Yakalandı

Gaziantep’de boş bir toprakta katledilen Neslihan Kaya’nın katil zanlısı T.D, polis takımları tarafından yakalandı. Gaziantep’te boğazı …

19.11.2021
Neslihan Kaya’nın Katil Zanlısı Yakalandı

Gaziantep’de boş bir toprakta katledilen Neslihan Kaya’nın katil zanlısı T.D, polis takımları tarafından yakalandı. Gaziantep’te boğazı kesilerek ve bedeninin pek çok yeri tekraren bıçaklanarak öldürülen 41 yaşındaki Neslihan Kaya’nın katil zanlısı olduğu…

Gaziantep’de boş bir yerde katledilen Neslihan Kaya’nın katil zanlısı T.D, polis takımları tarafından yakalandı.

Neslihan Kaya'Nın Katil Zanlısı Yakalandı 1

Gaziantep’te boğazı kesilerek ve bedeninin pek çok yeri tekraren bıçaklanarak öldürülen 41 yaşındaki Neslihan Kaya’nın katil zanlısı olduğu belirlenen şahıs yakalandı. Katil zanlısının 30 yaşındaki T.D. olduğu belirlendi. Kuşkulu şahıs, takımların ağır ve titiz çalışması sonucu evvel tespit edildi sonra da kıskıvrak yakalandı.

Olay yerine yakın bir iş yerinde yakalandı

Neslihan Kaya'Nın Katil Zanlısı Yakalandı 2

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Ofis Amirliği takımlarının, bölgedeki 148 güvenlik kamerasını inceleyerek kimliğini tespit ettiği katil zanlısının 30 yaşındaki T.D. isimli şahıs olduğu tespit edildi. Kimlik tespiti yapılan şahsı yakalamak için özel takım kuran emniyet, kentin tüm giriş ve çıkışlarına şüpheli şahsın fotoğrafları göndererek teyakkuza geçti.

Gruplar, vilayet içi ve vilayet dışında gidebilme ihtimali olan yerlere de sivil polisler görevlendirerek tedbir aldı. Daha sonra şahsın bulunduğu yeri tespit eden polis takımlar, katil zanlısının arkadaşına ilişkin olay yeri yakınlarındaki bir iş yerinde olduğunu tespit etti. İş yerine akşam saatlerinde baskın yapana polis grupları, katil zanlısını kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Yüzünü gizledi, ‘Pişmanım’ dedi

Neslihan Kaya'Nın Katil Zanlısı Yakalandı 3

Gözaltındaki süreçleri tamamlanan katil zanlısı T.D., tutuklanma talebiyle Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk edildi. Adliyeye sevki sırasında imaj alan basın mensuplarını fark eden katil zanlısı, yüzünü gizlemeye çalışırken, gazetecilerin ‘neden yaptın’ sorularına ise ‘pişmanım’ diyerek cevap verdi.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.