MÜSiAD Düzce Şubesi yönetim kurulu ziyaretlerine devam ediyor

Düzce(rehberaydin.com) – MÜSİAD Düzce Şubesi, üyelerinin bununla birlikte ayrıyeten kentin değerli kurumlarını da ziyarete devam ediyor. DÜZCE …

05.02.2022
MÜSiAD Düzce Şubesi yönetim kurulu ziyaretlerine devam ediyor

Düzce(rehberaydin.com) – MÜSİAD Düzce Şubesi, üyelerinin bununla birlikte ayrıyeten kentin değerli kurumlarını da ziyarete devam ediyor.

DÜZCE (rehberaydin.com) – Düzce(rehberaydin.com) – MÜSİAD Düzce Şubesi, üyelerinin bununla bir arada ayrıyeten kentin değerli kurumlarını da ziyarete devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Şubesi idare Konseyi Meslek Yüksekokulu idaresini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

Müstakil Endüstrici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Düzce Şubesi üyelerine ilişkin işyerlerinin bununla bir arada ayrıyeten kentin kıymetli kurumlarına ziyaretler gerçekleştirerek fikir alışverişinde bulunuyor. Bu kapsamda Düzce Üniversitesi Düzce Meslek Yüksek Okulu İdaresini ziyaret eden MÜSİAD Düzce Şubesi Lideri Vefa Pehlivan ve idare şurası üyeleri Doç. Ali Etem Gürel ve Öğretim Vazifelisi Hüseyin Aydın’ı ziyaret etti. Okul hakkında bilgi alan dernek idaresi ayrıyeten yürütülen projelerle ilgili olarak istişarelerde bulundu.

Ziyaret sonrası açıklama yapan Pehlivan; “Üyelerimize ilişkin işyerlerini gezerek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alıyoruz. Bunun bununla birlikte ayrıyeten Düzce ile ilgili projeler yürüten kente katma kıymet üreten kurumlarımızı da ziyaret ediyoruz. Bu kapsamda Düzce Üniversitesi Düzce Meslek Yüksek Okulu İdaresini ziyaret ettik. Hem okul hakkında hem de yürüttükleri projelerle ilgili ayrıntılıca konuşma imkanı bulduk. Ayrıyeten birlikte kentimiz için neler yaparız konusunun istişarelerini de yaptık” dedi. – DÜZCE

aydın haberleri – İktisat

Müstakil Sanayi Ve İşadamları Derneği, Düzce Üniversitesi, Düzce, İktisat, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.