Münevver Karabulut’un acılı babası: Cem Garipoğlu’nun intihar ettiğine inanmıyorum, mezarı açılsın

Türkiye’yi kahreden Münevver Karabulut cinayetinde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Karabulut’u katlederek öldüren ve 10 Ekim 2014’te …

10.04.2022
Münevver Karabulut’un acılı babası: Cem Garipoğlu’nun intihar ettiğine inanmıyorum, mezarı açılsın

Türkiye’yi kahreden Münevver Karabulut cinayetinde dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Karabulut’u katlederek öldüren ve 10 Ekim 2014’te cezaevinde kendini öldüren Cem Garipoğlu’nun intrehberaydin.comr etmiş olduğuna inanmadığını söyleyen acılı baba Süreyya Karabulut, “Böyle bir celladın kendi canına kıyabileceğine inanmıyorum. Ya öldürüldü ya kaçırıldı. Bayramdan sonra mezarının açılmasını talep edeceğim” sözünü kullandı.

Türkiye’yi sarsan ve çok konuşulan Münevver Karabulut cinayeti 3 Mart 2009’da Cem Garipoğlu tarafından gerçekleştirildi. Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut’un cesedini testereyle modüllere ayırarak bir bavul ve gitar çantası içinde Etiler’deki çöp konteynerine attı. Cinayetten sonra 197 gün kaçmayı başardı.

24 YIL MAHPUSLA CEZALANDIRILDI

Teslim olduktan sonra da yargılandığı Bakırköy 4. Ağır Ceza Mahkemesi, 18 Kasım 2011’de 18 yaşından küçük olduğu için Cem Garipoğlu’nu en ağır ceza olan 24 yıl mahpusla cezalandırdı. Silivri 5 Nolu Cezaevinde üç kişilik koğuşta tek başına kalıyordu. 10 Ekim sabahı sayıma gelen gardiyanlar Cem Garipoğlu’nun cansız vücudunu buldular.

ÇAMAŞIR İPİYLE KENDİNİ BOĞARAK İNTrehberaydin.comR ETMİŞTİ

Başına poşet geçirerek, çamaşır ipiyle kendisini boğarak, intrehberaydin.comr ettiği kaydedildi. Cem’in intrehberaydin.comrından evvelki gün yapılan açık görüşte ailesiyle bir skent aydın haberlerit görüştüğü, görüş sonrası iki tarafın da moralinin bozuk olduğu bildirilmişti. İşte tüm kamuoyunda bu tarihten itibaren Cem Garipoğlu’nun intrehberaydin.comr etmediği, kaçırıldığı, olayın ‘ intrehberaydin.comr değil cinayet’ olduğu hatta ölen kişinin diğeri olduğu söylentileri kulaktan kulağa dolaştı. 8 yıldır da Savcılık ve İsimli Tıp’ın raporlarına karşın hala bu kuşku devam ediyor. Baba Süreyya Karabulut‘un (56) ise kalbinde ve beyninde can yakıcı hiç dinmeyen bir kuşku…

“8 YILDIR BENİM EN MÜTHİŞ KABUSUM”

Acılı baba Süreyya Karabulut Sabah Gazetesine yaptığı açıklamada “8 yıldır bu benim en müthiş kabusum. Hiç aklımdan kınalı kuzum çıkmadığı üzere bir de bu cellat sahiden öldü mü kaçtı mı kuşkusu. Uyuyamıyorum.. Bayramdan sonra bu celladın mezarının açılmasını talep edeceğim. Sindiremedim. Cesedini bize göstermediler. Fotoğraflarını eşim ve avukatımız görmüş. Fotoğraf bir şey tabir etmiyor. Gözümle cesedini görsem tahminen ikna olurdum” dedi.

Aslında eşi Nagrehberaydin.comn Karabulut’un da ikna olmadığını söyleyen baba Karabulut, “Üzüntüden tansiyon, şeker hastası oldum. Beyne giden damarlarda tıkanıklık var. Gözlerimde yüzde 40 görme kaybı var” diye konuştu.

Süreyya Karabulut.

“BEN O CELLADIN İNTrehberaydin.comR EDECEĞİNE İNANAMIYORUM”

Münevver’in her gece hayaline girdiğini söyleyen Karabulut “Kınalı kuzum karşıma çıkıyor. ‘Baba kendine güzel bak’ deyip boynuma sarılıyor ve ben o celladın intrehberaydin.comr ettiğine inanamıyorum. Sindiremiyorum kimi şeyleri. Gözümle görmeden de ikna olmayacağım. Öldürüldüyse de bileceğim. Kaçtıysa da bileceğim” dedi. Ve kelamlarını şöyle sürdürdü:

“SORULARIN YANITI MEZAR AÇILINCA BULUNACAK”

“Avukatımız Rezan Epözdemir’e minnettarım. O olmasaydı bu davada bu noktaya gelemezdik. Bildiğim inandığım tek şey benim de Türk toplumunun da aydınlığa kavuşması. Beni yolda gören ‘Süreyya amca Cem Garipoğlu’nun intrehberaydin.comr ettiğine inanıyor musun? Biz inanmıyoruz’ diye durdurup, soruyor. Bu soruların karşılıkları mezar açılınca bulunacak.”

“AŞÇILIK YAPAMIYORUM ZİRA BIÇAĞA DOKUNAMIYORUM”

Mesleği aşçılığı dahi yapamadığını söyleyen Karabulut ” Kınalı kuzum öldürüldüğünde ben Fener Rum Patrikhanesi’nin aşçısıydım. Daha sonra birkaç defa aşçılık yapmaya kalksam da yapamadım. Ben bıçağa dokunamıyorum. Kınalı kuzun aklıma geliyor. Onun cesedinin parçalanması aklıma geliyor.

Karabulut,İntrehberaydin.comr,Ceza ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.