Aleyna yine bildiğiniz gibi! Paylaşımına kimse anlam veremedi

Attığı her adımda isminden kelam ettiren Aleyna Tbirincii, son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Fotoğraf çekimi sırasında elindeki şişeyi …

10.04.2022
Aleyna yine bildiğiniz gibi! Paylaşımına kimse anlam veremedi

Attığı her adımda isminden kelam ettiren Aleyna Tbirincii, son paylaşımıyla takipçilerini şaşırttı. Fotoğraf çekimi sırasında elindeki şişeyi kıran Aleyna, yerdeki modüllerle poz vermeye devam etti.

Paylaşımları ve açıklamalarıyla sıkça isminden kelam ettiren genç müzikçi Aleyna Tbirincii, geçtiğimiz günlerdefile çorap üzerine giydiği lila bikinili klip pozlarıyla olay olmuştu. Ünlü müzikçi son paylaşımında ise hayranlarını uzun uzun düşündürdü.

KIRILAN MODÜLLERLE POZ VERDİ

Instagram‘da 2,8 milyon takipçisi bulunan Aleyna Tbirincii, özel tasarım bir vazo ile evvel poz verdi. Fotoğraf çekimi sırasında elindeki vazoyu kıran Aleyna, yerdeki modüllerle poz vermeye devam etti.

“ALEYNA TEKRAR BİLDİĞİMİZ GİBİ”

Takipçileri ise genç müzikçinin ne yapmaya çalıştığına mana veremedi. Birçok kişi “Aleyna tekrar bildiğimiz gibi” üslubunda yorumlar yaptı.

YENİ MÜZİĞİ İÇİN GÜN SAYIYOR

Müzik mesleğini yurt dışına taşıyanAleyna Tbirincii, yeni pop-punk İngilizce müziği 15 Nisan’da yayınlayacak. Tbirincii, kelamlarını Mali-Koa Hood ile birlikte yazdığı müziğinin klibinden kareleri de Instagram hesabından paylaştı. Müziği için gün sayan Tbirincii, “Yeni pop-punk İngilizce müziğim için son bir hafta kaldı. Hazır mısınız?” notunu yazmıştı.

Tbirincii,Aleyna ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.