Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun …

16.11.2021
Müge Anlı’da Şaşırtan Açıklama! Öldürülen Abdurrahman Aysu’nun Cinsel Organını Paylaştığı Ortaya Çıktı

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun cinayetiyle ilgili şaşırtan ayrıntılar ortaya çıktı. 2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere…

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun cinayetiyle ilgili şaşırtan ayrıntılar ortaya çıktı.

2016 yılında Manisa’da kaybolduktan 13 gün sonra öldürülüp dere yatağına atıldığı ortaya çıkan evli ve iki çocuk babası Abdurrahman Aysu’nun cinayetiyle ilgili Müge Anlı ile Tatlı Sert programında fecî ayrıntılar ortaya çıktı.

Akhisar’a bağlı Çağlak mevkiindeki bir zeytinliğe hudutta bulunan Cin Deresi kenarında çıplak vücudu kafatasından ayrılmış halde bulunan 54 yaşındaki Aysu’nun kıyafetleri ve şahsî eşyaları farklı yerlerde bulundu.

Yıllar sonra Aysu’nun ailesi de bu cinayetin aydınlatılması için Müge Anlı’ya başvurdu. Anlı, cinayetle ilgili şaşkına çeviren ayrıntıları paylaştı.

Anlı, geçirdiği bir kaza sonucu parmaklarını kaybeden Abdurrahman Aysu’nun psikolojisinin bozulduğunu, Marangoz olduğu için iş konusunda sorunlar yaşayan ve yanlış arkadaş etraflarının içine girdiğini aktardı.

Bu değişim sürecinde bayanlara karşı büyük bir zaafı oluşan Abdurrahman Aysu’nun ölmeden evvel cinsel organının fotoğrafını çekip toplumsal medya hesabından paylaştığı ortaya çıktı.

Hatta eşinin yeğenine bile uygunsuz fotoğrafını gönderdiği ve kendisine reaksiyon gösterildiğinde ise “Bu fotoğraflarda ne var?” kelamıyla karşılık verdiği ortaya çıktı.

Bunların yanı sıra Müge Anlı, Aysu’nun oğlu Soner’in etrafa karşı mahcup olduğunu söyledi. Müge Anlı, “Bu cinayetten seni de sorumlu tutanlar var. Babasını öldürmüş olabileceğini düşünenler var. Zira Soner’in de artık ailesini korumak ve etrafından utandığı öldürmüş olabilir diye düşünüyorlar. Yaşananlar olağan değil… Hangi etrafta olursa olsun. Siz bu fotoğraflardan sonra bir şey söylemediniz mi babanıza?” dedi.

Soner Aysu da ‘Ben de bir genç olduğum için o fotoğrafları görmek istemedim. Arkadaşlarım bile söylüyordu. En ufak kavgamızda bizi karakola şikayet ediyordu. Ben de korkuyordum’ karşılığını verdi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.