Miniklerin gönlüne diş setiyle girdiler

Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Başkanları ve İstekli Gençler Kümbet Mahallesi’nde minik çocuklarla …

29.11.2021
Miniklerin gönlüne diş setiyle girdiler

Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Başkanları ve İstekli Gençler Kümbet Mahallesi’nde minik çocuklarla buluşarak kendilerine diş seti ikram etti.

ERZURUM (rehberaydin.com) – Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Başkanları ve İstekli Gençler Kümbet Mahallesi’nde minik çocuklarla buluşarak kendilerine diş seti ikram etti.

Palandöken Gençlik Merkezi Gençlik Önderleri ile İstekli gençler tekrar manalı bir toplumsal sorumluluk projesine imza attı. Erzurum Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü Palandöken Gençlik Merkezi, ‘Ağız ve Diş Haftası’ kapsamında Palandöken ilçesi Kümbet Mahallesi’nde öğrencilere jest yaptı. Kümbet Birinciöğretim Okulu’nda eğitim ve tahsil gören minik çocuklarla bir ortaya gelerek onlara eğlenceli anlar yaşatan gençlik önderleri ve istekli gençler, çocuklara diş fırçası diş macunu ve kırtasiye materyali ikram etti.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Birdal Öztürk, Gençlik Hizmetleri Müdürü Muammer Aydın ile Palandöken Gençlik Merkezi Müdürü Memet Gözütok’un takviyeleriyle gerçekleştirilen aktifliğe Palandöken Gençlik Merkezi’nden Halil Yazıcıoğlu ile süratli klavye eğitmeni Nurdan Tercanlı da katıldı.

Diş seti ve kırtasiye materyali armağanları Kümbet Mahallesi’nin minik yüreklerini epeyce keyifli etti. Çocuklar, Erzurum GSİM Palandöken Gençlik Merkezine jesti için teşekkür ettiler. – ERZURUM

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.