Aydın’da KGYS’ye yakalanan 119 kişi uyarıldı

Aydın genelinde aralıksız sürdürülen Korona virüs kontrolleri kapsamında Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) tarafından son bir haftada kurallara …

29.11.2021
Aydın’da KGYS’ye yakalanan 119 kişi uyarıldı

Aydın genelinde aralıksız sürdürülen Korona virüs kontrolleri kapsamında Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) tarafından son bir haftada kurallara uymadığı tespit edilen 119 kişi uyarıldı.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın genelinde aralıksız sürdürülen Korona virüs kontrolleri kapsamında Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) tarafından son bir haftada kurallara uymadığı tespit edilen 119 kişi uyarıldı.

Tüm dünyayı tesiri altına alan korona virüs hayatı olumsuz istikamette etkilemeye devam ediyor. Ülkemizde görüldüğü günden bu yana 73 binden fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan salgının önüne geçilmeye çalışılırken, Aydın genelinde kontroller de aralıksız sürüyor. Aydın Valiliği uyumunda yürütülen çalışmalar kapsamında son bir haftalık kontrol raporları kamuoyu ile paylaşıldı. Valilik tarafından yapılan paylaşımda Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) kameralarından 22-28 Kasım 2021 tarihleri ortasında kurallara uymadığı tespit edilen 119 kişi uyarıldı.

Mevzu ile ilgili Aydın Valiliğinden yapılan açıklamada, “Kent Güvenlik İdare Sistemi (KGYS) kameralarından, ilimiz farklı noktalarında Covid-19 önlemleri kapsamında tespit edilen ihlal imajları ile ilgili olarak sevk edilen gruplar tarafından toplam 119 şahıs ikaz edilmiştir” tabirlerine yer verildi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.