Küçük kız trambolinde zıplarken halat koptu! Oyun parkında korkutan anlar kamerada

İstanbul Büyükçekmece’de bir parkta kurulan seyyar oyun alanında küçük bir kızın trambolinde zıpladığı sırada sistemin bağlı olduğu halat koptu …

20.05.2022
Küçük kız trambolinde zıplarken halat koptu! Oyun parkında korkutan anlar kamerada

İstanbul Büyükçekmece’de bir parkta kurulan seyyar oyun alanında küçük bir kızın trambolinde zıpladığı sırada sistemin bağlı olduğu halat koptu. Yürekleri ağza getiren olayda zıpladığı trambolinin üzerine düşminimal seviyedeki çocuğa bir şey olmazken, o anlar kızını eğlenirken çekmek isteyen annenin cep telefonu kamerasına yansıdı.

Geçtiğimiz günlerde Sinanoba Mahallesi’de argümana nazaran, çocuğunu parktaki seyyar oyun alanında bulunan “zıp zıp” ismindeki oyuncağa bindiren bir bayan, kızının görüntüsünü çekmek istedi.

HALAT KOPTU

Küçük kızın trambolinde zıpladığı sırada sistemin bağlı olduğu halat koptu. Halatların kopması sonucu küçük kız üzerinde zıpladığı trambolinin üzerine düştü.

SIHHAT DURUMU GÜZEL

Yürekleri ağza getiren olayda anne büyük bir şok yaşarken çocuğun sıhhat durumunun uygun olduğu öğrenildi. Yaşanan o anlar küçük kızın annesinin cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydedildi.

aydın haberleri / Murat Delice – 3. Sayfa

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Şimdiki sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.