Kara yollarında durum

Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesitlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor …

25.12.2021
Kara yollarında durum

Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesitlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

KIZILCAHAMAM, ANKARA (kent aydın haberleri) – Kara yollarının üretim, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kısımlarında yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu’nun Kumburgaz-Çatalca kavşakları, güney taşıma yolu Ankara istikametinde 22.00-06.00 skent aydın haberleritlerinde köprü tamir çalışması yapılacak. Bu nedenle yolun bir şeridi trafiğe kapatılırken, ulaşım öteki şeritten sağlanacak.

İzmir-Aydın Otoyolu’nun 5-7. kilometre kadarlerinde Kızılcapınar-1 viyadüğünde yürütülen derz tamir çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Gerede- Kızılcahamam yolunun 19. kilometre kadarsinde Aktaş-2 köprüsündeki tamirat çalışmaları nedeniyle yolun iki istikameti trafiğe kapatılırken, ulaşım servis yolundan iki taraflı ve denetimli gerçekleştiriliyor.

Çanakkale-Bandırma yolunun 44-46. kilometre kadarlerinin türlü bölümlerdeki çalışmalar nedeniyle sağ şerit trafiğe kapatılırken, ulaşım sol şeritten devam ediyor.

Ordu-Ulubey-Gölköy yolunun 20-28. kilometre kadarleri ile Elazığ güney etraf yolunun 10-11. kilometre kadarlerindeki yol imal çalışmaları nedeniyle ulaşıma denetimi müsaade veriliyor.

Artvin-Erzurum yolunun 54-56. kilometre kadarlerindeki yol üretim çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten denetimli sağlanıyor.

Ardahan-Göle yolunun 32-36. kilometre kadarlerindeki yol imal çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri değer taşıyor.

Develi Kuzey Etraf Yolu’nun 5-10. kilometre kadarlerindeki yol üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım, bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı devam ediyor.

Bartın-Safranbolu yolunun 33-35. kilometre kadarlerinde köprü imal çalışmaları nedeniyle ulaşım, servis yolundan denetimli gerçekleştiriliyor.

kent aydın haberleri / Deniz Çiçek Palabıyık – İktisat Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.