Didim’de uyuşturucu operasyonu

Aydın’ın Didim ilçesinde emniyet güçleri tarafından yapılan çalışmada uyuşturucu unsur ile bir adet tabanca ile bir ölçü para ele geçirilirken …

11.02.2022
Didim’de uyuşturucu operasyonu

Aydın’ın Didim ilçesinde emniyet güçleri tarafından yapılan çalışmada uyuşturucu unsur ile bir adet tabanca ile bir ölçü para ele geçirilirken, olayla ilgili göz altına alınan iki kuşkulu hür bırakıldı.

DİDİM, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Didim ilçesinde emniyet güçleri tarafından yapılan çalışmada uyuşturucu husus ile bir adet tabanca ile bir ölçü para ele geçirilirken, olayla ilgili göz altına alınan iki kuşkulu özgür bırakıldı.

Olay Yeri̇nden Aktarılan Bi̇lgi̇lere nazaran, Didim Efeler Mahallesi’nde bir işyerinden uyuşturucu husus satışı yapıldığı bilgisi üzerine çalışma yapan emniyet güçleri E.U ve H.Ü isimli şahısları 1,25 gram kokain unsuru ile yakaladı. Şahıslara uyuşturucu husus kullanmaktan süreç yapılarak özgür bırakıldı.

Olayın devamında yapılan çalışmada ise işyeri aramasında ise “Satışa hazır 9 fişek halinde daralı 10.08 gram kokain unsuru, 1 adet 7.65 tabanca, tabancaya ilişkin 1 adet şarjör, 32 adet 7.65 tabanca fişeği, 123 adet kurusıkı tabanca fişeği, 515 Türk Lirası ve 1 adet cep telefonu ele geçirildi. İşyerinde bulunan İ.K. ve H.O. isimli şahıslar yakalanırken, H.O.’nun üzerinden 1.60 gram esrar unsuru ele geçirildi.

H.O.’ya süreç yapılarak hür bırakılırken İ.K. ise şahıs sevk edildiği isimli mercilerce uyuşturucu unsur ticareti hatasından isimli denetim koşulu ile hür bırakıldı. – AYDIN

aydın haberleri – 3. Sayfa

Uyuşturucu, Aydın, Silah, Didim, 3. Sayfa, Haberler

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.