Canlı yayında konukların tartışması sunucuyu çıldırttı: Bağırtmayın beni, sesi kıs

Dün akşam ekonomik atılımların konuşulduğu HaberTürk canlı yayınında ortam bir anda gerildi. Konuklardan Cem Küçük ve Ersan Şen’in tartışması …

11.06.2022
Canlı yayında konukların tartışması sunucuyu çıldırttı: Bağırtmayın beni, sesi kıs

Dün akşam ekonomik atılımların konuşulduğu HaberTürk canlı yayınında ortam bir anda gerildi. Konuklardan Cem Küçük ve Ersan Şen’in tartışması bitmeyince moderatör Hülya Hökenek güç anlar yaşadı. Kimseyi susturamayan Hökenek, devayı “Bağırtmayın beni rica ediyorum.” diyerek konukların mikrofonlarının sesini kıstırmakta buldu.

HaberTürk ekranlarında dün akşam gerçekleştirilen Enine Uzunluğuna programına, hukukçu Ersan Şen ile gazeteci Cem Küçük’ün bitmek bilmeyen tartışması damga vurdu.

HARARETLİ TARTIŞMA BİTMEK BİLMEDİ

Son ekonomik ataklar, faiz kur vb. hususlarında anlaşamayan konuklar bir anda tartışmaya başladı. İkazlara aldırış etmeyen Küçük ve Şen, uzun müddet bağırdı.

“BAĞIRTMAYIN BENİ”

Bütün seslerin üst üste gelmesinin akabinde moderatör Hülya Hökenek güç anlar yaşadı. Hökenek’in “Yapmayın Allah aşkına. Bağırtmayın beni” kelamlarına de aldırış etmeyen konuklar tartışmaya devam etti. Moderatör en sonunda rejiye seslenerek “Sesleri kısın” dedi. Çabucak akabinde sesler ekrandan alındı, program öbür bir konuklar devam etti.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.