Jandarmadan kaçarken kaza yaptı

Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı’da Jandarmanın dur ihtarına uymayan ve 6 kilometre kadar kaçabilen şoför, direksiyon hakimiyetini …

11.06.2022
Jandarmadan kaçarken kaza yaptı

Aydın’ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı’da Jandarmanın dur ihtarına uymayan ve 6 kilometre kadar kaçabilen şoför, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu ağaca çarptı.

Aydın‘ın Kuşadası ilçesine bağlı Güzelçamlı’da Jandarmanın dur ihtarına uymayan ve 6 kilometre kadar kaçabilen şoför, direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu ağaca çarptı. Araba kullanılamaz hale gelirken şoför ve yanındaki yolcu yaralandı.

Olay, Davutlar Mahallesi’nde skent aydın haberlerit 03.00 sıralarında meydana geldi. Olay Yerinden Aktarılan Bilgilere nazaran, Fuat A., yönetimindeki 09 ABB 318 plakalı araba, Güzelçamlı’da Jandarma denetim noktasında dur ihtarına uymayarak kaçtı. Yaklaşık 10 kilometre kadar kovalamaca sonucu Davutlar Mahallesi’nde direksiyon hakimiyetini kaybeden şoför ağaca çarparak durabildi. Yaralanan şoför Fuat A., ve yolcu pozisyonunda ki Funda A., ambulansla Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Şoförün alkollü olduğu ileri sürüldü. Araba cazibeli yardımı ile yediemin otoparkına çektirildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. – AYDIN

aydın haberleri / 3. Sayfa

Sürücü ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.