Aydın’da 4 jeotermal sahanın rehberaydin.comle yoluyla devri yapılacak

TERMAL, YALOVA (kent aydın haberleri) – Aydın’da bulunan 4 jeotermal kaynak arama ruhsat alanının, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve …

22.01.2022
Aydın’da 4 jeotermal sahanın rehberaydin.comle yoluyla devri yapılacak

TERMAL, YALOVA (kent aydın haberleri) – Aydın’da bulunan 4 jeotermal kaynak arama ruhsat alanının, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve sıhhat termal turizmi üzere fkent aydın haberleriliyetlerde kullanılmak üzere dönemi için rehberaydin.comleye çıkıldı. Aydın Valiliği Ayter Aydın Termal Turiz…

TERMAL, YALOVA (kent aydın haberleri) – Aydın‘da bulunan 4 jeotermal kaynak arama ruhsat alanının, seracılık, meyve-sebze kurutma, balıkçılık ve sıhhat termal turizmi üzere fkent aydın haberleriliyetlerde kullanılmak üzere bölümü için rehberaydin.comleye çıkıldı.

Aydın Valiliği Ayter Aydın Termal Turizm ve Jeotermal Sistemleri AŞ’nin bahse ait ilanı, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna nazaran, kelam gelimi edilen 4 saha, 10 Şubat 2022 tarihinde Aydın Valilik Binası’nda “kapalı teklif ve artırma usulü” ile yapılacak rehberaydin.comlelerle devredilecek.

Alanların kestirimi bedelleri 377 bin lira ile 120 milyon lira ortasında, süreksiz teminat bedelleri ise 37 bin lira ile 12 milyon lira ortasında değişiyor.

kent aydın haberleri / Gülşen Çağatay – İktisat Haberleri

Balıkçılık, Jeotermal, Termal, Aydın, İktisat, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.