Rüyada kızını görmek ne demek? Çok hayırlı gelişmelerin müjdecisi

Hayalde kızını görmek, hayal tabircileri tarafından ekseriyetle olumlu formda tabir edilir. Duşta kızını görmek zorluk ve dertlerden kurtulmaya …

22.01.2022
Rüyada kızını görmek ne demek? Çok hayırlı gelişmelerin müjdecisi

Hayalde kızını görmek, hayal tabircileri tarafından ekseriyetle olumlu formda tabir edilir. Duşta kızını görmek zorluk ve dertlerden kurtulmaya, güçlü olmaya, müjdeli haberler almaya işaret eder. Bir işin sona yaklaşıldığına, sonuç vereceğine delalet e…

Duşta kızını görmek, düş tabircileri tarafından çoklukla olumlu biçimde tabir edilir. Hayalde kızını görmek zorluk ve ıstıraplardan kurtulmaya, varlıklı olmaya, müjdeli haberler almaya işaret eder. Bir işin sona yaklaşıldığına, sonuç vereceğine delalet eder.

DUŞTA KIZINI GÖRMEK NE DEMEK?

Duşta kızını görmek, pek çok düş tabircisi tarafından olumlu biçimde yorumlanmıştır. Duşta kızını gören kişinin kısmeti açılır, işleri yoluna girer, çıkarı çoğalır ve maddi bir ferahlama yaşar.

Duşta kızını görmek, tıpkı vakitte, düş sahibinin kaygı ve problemlerden kurtulacağı, müjdeli haberler alacağı ve keyifli olacağı gelişmeler yaşanacağı manasını taşır.

HAYALDE KIZINI ÖLMÜŞ GÖRMEK

Duşta kızını ölmüş görmek, rüyayı gören kişinin çocuklarının uzun bir hayat süreceğine, güzel işlerde bulunacağına ve pek çok şahsa yarar sağlayacağına delalet eder.

DUŞTA KIZIYLA TARTIŞMAK

Hayalde kızıyla tartışmak, kederlere ve büyük borçlanmalara delalet eder. Alimlere nazaran hayalde kızıyla tartışmak, son derece itici beşerlerle bir ortaya gelinmesi ve onlarla iş birliği manasına gelir. Kelam Geli̇mi̇ Edi̇len bu bireylerin hayal sahibine ziyan verebilecek beşerler olduğuna dair tabirlerin müellifler tarafından yapıldığına delalet edilir.

DUŞTA KIZININ ELİNİ ÖPTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Hayalde kızının elini öptüğünü görmek, hayal sahibinin çocuklarının hoş ahlaklı, düzgün huylu, uzun ömürlü ve iyi olacaklarına işaret eder.

HAYALDE KIZINI GÜLÜMSERKEN GÖRMEK

Hayalde kızını gülümserken görmek, olumlu olarak yorumlanmaz. Duşta kızını gülümserken gören kişi, sıhhatini kaybeder, üzücü olaylarla karşılaşır. Pek çok sıkıntı ile boğuşan düş sahibi ruhsal olarak çöküntüye uğrar ve elini ayağını hayattan çeker.

DUŞTA KIZINI AĞLARKEN GÖRMEK

Duşta kızını ağlarken görmek, çok güzel bir hayaldir. Hayalde kızını ağlarken gören kişi, sevindirici haberler alır kendisi yahut hasta olan bir yakını sıhhatine kavuşur.

DUŞTA KIZININ ÖLDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Duşta kızının öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin bayan yahut erkek olması durumunda farklı olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi şayet, bayan ise, kızının ondan hayır duası beklediği biçiminde yorumlanır. Lakin rüyayı gören kişi erkek ise, düş sahibinin insanlara daha fazla yardım etmesi gerektiği manasını taşır.

HAYALDE KIZINI BEBEK OLARAK GÖRMEK

Duşta kızını bebek olarak görmek, rüyayı gören kişinin soyunun kız çocuğundan devam edeceğine delalet eder.

DUŞTA KENDİ KIZININ GELİNLİKLE EVLENDİĞİNİ GÖRMEK

Duşta kendi kızının gelinlikle evlendiğini görmek, yaşanacak ayrılıkların yakın olduğuna işaret eder. Hayal müellifleri, bu ayrılığın iyi olacağına, kimseyi üzmeyeceğine işaret ederler. Hayalde kendi kızının gelinlikle evlendiğini görmek, kimi yorumculara nazaran bahtsız evlatlarının kısmetlerinin açılacağı manasını taşır.

DUŞTA KIZININ AHAMİLE OLDUĞUNU GÖRMEK

Hayalde kızının gebe olduğunu görmek, yaşanılacak tatsız durumlara delalettir. Düş sahibinin hiç beklemediği bireyler tarafından berbat kelamlara maruz kalacağına işaret eder. Kimi düş yorumcuları, duşta kızının gebe olduğunu görmenin manasını, düşünceli sürecin başlangıcı biçiminde değerlendirmişlerdir. Düş sahibinin etrafında dikkat etmesi gerektiği hakkında tavsiyeler verilmiştir.

DUŞTA KIZIYLA KONUŞTUĞUNU GÖRMEK

Duşta kızıyla konuştuğunu görmek iki tarafta kıymetlendirilir. Düş sahibi erkekse, bu onun için borçların bitmesi ve kaygıların sona ermesi biçiminde yorumlanmıştır. Hayal sahibinin bayan olması durumunda, duşun tabiri, çok güzel beşerlerle ticaret manalarına gelir. Düş yorumcuları, bu duşun hoş işlere delalet ettiğini, görülme durumuna nazaran hoş durumların yaşanacağına hikmet edilir.

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.