AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’

AKP hükümetlerinde 3 kere bakanlık, 5 devir de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatını yerden yere vurdu. Çelik, “Namussuzlarla …

18.11.2021
AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’

AKP hükümetlerinde 3 kere bakanlık, 5 devir de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatını yerden yere vurdu. Çelik, “Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin” dedi. Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine nazaran Çelik, Bursa …

AKP hükümetlerinde 3 sefer bakanlık, 5 devir de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatını yerden yere vurdu. Çelik, “Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin” dedi.

Akp’li Eski Bakan Faruk Çelik'Ten İktidara Salvolar: 'Namussuzlarla Hesaplaşacağız' 1

Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine nazaran Çelik, Bursa Kestel Çataltepe Sanayii Sitesi mağdurlarıyla düzenlen toplantıda şunları kaydetti:

*Bursa Türkiye’nin sayılı kentlerinden biri. Ben gitmişim Urfa’ya. Yanlışsız gönderdiler Urfa’ya, kim neden rahatsız olduysa bilemiyorum. Artık bu saatten sonra hiç kimse “Aman birileri ziyan görecek konuşmasın Faruk Çelik” diye beklemesin. Zira benim de bir istiap haddim var. Ben bundan sonra her mevzuyu konuşacağım. Siyasetçisiniz, yüzleşmeden kaçıyorsanız sahtekârsınız. Bunun lamı cimi yok yani. Bunlar artık Bursa’da konuşulmalı.”

“Hepsi yanlış yapılmış”

Akp’li Eski Bakan Faruk Çelik'Ten İktidara Salvolar: 'Namussuzlarla Hesaplaşacağız' 2

*Nerede süratli tren? Ben yaptırdım ihalesini. 10 yıl oldu demiryolu Bursa’ya hala gelecek. “Şehir hastanesini Yıldırım’da yapacaksınız. Batıya yıkmayın her şeyi” dedim. Hastaneyi götürdüler ucube bir yere koydular. Artık tam 2 katrilyonluk ihale yapıyorlar demiryolunu hastaneye ulaştırmak için. Hastanenin maliyeti ne kadar? 1 milyar. Yapılacak yolun maliyeti ne kadar 2 milyar, yazık değil mi bu milletin iki milyar lirasını çarçur ediyorsun. Projelerin bir tanesi değil ki, hepsi yanlış yapılmış.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.