İsrailli Çift Serbest Bırakıldı: Erdoğan’a Teşekkür Ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konutunun fotoğrafını çektikleri gerekçesiyle gözaltına alınan İsrailli çift hakkında özgür bırakma kararı alındı. Çift …

18.11.2021
İsrailli Çift Serbest Bırakıldı: Erdoğan’a Teşekkür Ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konutunun fotoğrafını çektikleri gerekçesiyle gözaltına alınan İsrailli çift hakkında özgür bırakma kararı alındı. Çift, özel bir jetle İsrail’den ayrılırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti. Geçen hafta Çamlıca Kulesi’ne …

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konutunun fotoğrafını çektikleri gerekçesiyle gözaltına alınan İsrailli çift hakkında hür bırakma kararı alındı. Çift, özel bir jetle İsrail’den ayrılırken Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

İsrailli Çift Serbest Bırakıldı: Erdoğan’a Teşekkür Ettiler 1

Geçen hafta Çamlıca Kulesi’ne çıkarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konutunun fotoğrafını çektikleri sav edilen İsrailli çift iki ülke ortasında kriz yaratmıştı.

Natalie ve Mordi Oknin’in Erdoğan’ın konutunun fotoğraflarını çektikleri tezi üzerine taraflar ortasında tansiyon yaşanırken bugün İsrail Dışişleri Bakanı Yair Lapid ile Başbakan Naftali Bennett ortak bir açıklama yaptı.

Çiftin özel bir uçakta İsrailli yetkililerle çekilmiş fotoğraflarını paylaşan Lapid ve Bennett, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti. Çiftin sabah saatlerinde İsrail’e giriş yaptığı da duyuruldu.

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.