Ada konseyinde Alpay Kazan’ın ölüm haberini alan yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında duygusal anlar yaşandı. Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan’ın hayatını kaybetmesi …

08.03.2022
Ada konseyinde Alpay Kazan’ın ölüm haberini alan yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan kısmında duygusal anlar yaşandı. Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan’ın hayatını kaybetmesi nedeniyle, Acun Ilıcalı çekimlere katılmadı ve cenaze için İstanbul’a döndü. Ada kurulunda Kazan’ın vefat haberini veren Murat Ceylan ise gözyaşlarına boğuldu. Acı kaybı öğrenen yarışmacılar ise gözyaşlarına hakim olamadı.

Survivor 2022 All Star, dün akşam yeni kısmıyla TV8 ekranlarında izleyiciyle buluştu. Müsabakada dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler için ada kurulu yapıldı. Bir müddettir kanser tedavisi nazaran sağ kolu Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan’ın mevt haberini alan Acun Ilıcalı ise çekimlere katılmadan apar topar Dominik’ten Türkiye’ye döndü.

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI

Acun Ilıcalı’nın yakın dostu olan Kazan, dün Üsküdar Şakirin Camii’nde cenaze merasimi düzenlendi. Cenazeye katılan Ilıcalı ise duygusal anlar yaşadı. Kazan, cenaze merasiminin akabinde Karackent aydın haberlerihmet Mezarlığı’na defnedildi.

MURAT CEYLAN AĞLAMAKTAN KONUŞAMADI

Survivor All Star’ın dün akşam yayınlanan ada kurulunu ise sunucu Murat Ceylan sundu. Aldığı mevt haberiyle yıkılan Murat Ceylan, ayakta durmakta zahmet çekerken yarışmacılara acı haberi verirken de sözler boğazına düğümlendi. Bir mühlet sessiz kalarak ağlayan Ceylan, “Ekibimizden, ailemizden çok kıymetli biri, canımız modülümüz bizden koptu. Bir müddettir boğuştuğu amansız hastalığa mkent aydın haberlerilesef Alpay ağabeyimiz yenik düştü. Bugün ben de sınanıyorum, ne diyeceğimi bilemiyorum. Ayakta durmakta zahmet çekiyorum, sözleri seçemiyorum. Alpay ağabey şahsım adıma çocukluğumdan beri tanıdığım, bana ağabeylik yapan biriydi. Sizler de yakından tanıyordunuz çoğunuzun anıları vardı” tabirlerini kullandı.

YARIŞMACILAR GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ceylan’ın haberi vermesinin akabinde müsabakadan evvel annesini kanserden kaybeden Merve Aydın gözyaşlarına boğuldu. Hastalıktan nefret ettiğini söyleyen Aydın, acılı aileye de sabır diledi. Atakan ise Alpay Kazan’ı çok sevdiğini ve büyük keder duyduğunu söyledi. Ayşe, Gökhan, Sema ve öteki yarışmacılar da gözyaşlarına hakim olamadı.

Ceylan ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.