ABD’li adam evinin bahçesine giren pitbull cinsi köpeği vurarak etkisiz hale getirdi

ABD’nin North Caroline eyaletinde bir meskenin bahçesine giren tasmasız pitbull cinsli köpek, meskenin sahibi tarafından tabanca ile tekraren …

22.03.2022
ABD’li adam evinin bahçesine giren pitbull cinsi köpeği vurarak etkisiz hale getirdi

ABD’nin North Caroline eyaletinde bir meskenin bahçesine giren tasmasız pitbull cinsli köpek, meskenin sahibi tarafından tabanca ile tekraren ateş edilerek etkisiz hale getirildi.

Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) aktarılan habere nazaran meydana gelen durumda, bir adam konutunun bahçesine giren pitbull cinsi köpeği vurarak etkisiz hale getirdi. Olay saniye saniye meskenin güvenlik kamerasına yansırken, ağır yaralanan köpeğin hayatını kaybettiği belirtildi.

KENDİSİNE SALDIRAN PİTBULL CİNSİ KÖPEĞİ TABANCASIYLA ETKİSİZ HALE GETİRDİ

ABD’nin North Caroline eyaletinde meydana gelen olayda, sahibinin tasmasız gezdirdiği köpek, bir mahalle sakininin bahçesine girdi. Bu durumu gören mesken sahibi ise bahçesine çıkarak birinci evvel köpeğin sahibi ile konuştu. Daha sonra tasmasız pitbull cinsi köpeğin kendine hakikat atağa geçtiğini fark eden adam, tabancasıyla köpeği etkisiz hale getirdi. Olay anı ise meskenin bahçe kapısında bulunan güvenlik kamerası tarafından anbean kayıt altına alındı.

ÖZEL MÜLKE MÜSAADESİZ GİRİLEMİYOR

ABD maddelerine nazaran, bir kişinin özel mülküne müsaadesiz girmek yasak. İnsan ya da hayvan fark etmeksizin özel mülkün sahibi, mülk içerisinde müsaadesiz bulunan her şeyi etkisiz hale getirebilme hakkına sahip. Dolayısı ile pitbull cinsi köpeği etkisiz hale getiren adamın ceza alması beklenmiyor.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.