19 Mayıs Belediyesi’nden 2 okula halı saha

19 Mayıs Belediyesi, Pazar Mahallesi’nde bulunan Atatürk Ortaokulu ve Yeşilova Mahallesi’nde bulunan Anadolu Lisesi bahçelerine halı saha …

14.12.2021
19 Mayıs Belediyesi’nden 2 okula halı saha

19 Mayıs Belediyesi, Pazar Mahallesi’nde bulunan Atatürk Ortaokulu ve Yeşilova Mahallesi’nde bulunan Anadolu Lisesi bahçelerine halı saha projelerini tamamlandı.

19 MAYIS, SAMSUN (rehberaydin.com) – 19 Mayıs Belediyesi, Pazar Mahallesi’nde bulunan Atatürk Ortaokulu ve Yeşilova Mahallesi’nde bulunan Anadolu Lisesi bahçelerine halı saha projelerini tamamlandı.

19 Mayıs Belediye Lideri Osman Topaloğlu, “Sosyal belediyecilik anlayışı ile gençlerimize yönelik projelerimiz kapsamında çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yaptığımız protokol çerçevesinde bu yıl iki adet halı sahayı gençlerimizin hizmetine sunduk. Çocuklarımızın daha hoş ortamlarda eğitim alabilmesi, spor yapabilmesi ve keyifli vakit geçirebilmesi için okullarımıza halı alanlar kazandırıyoruz. Evvelki yıllarda Kumcağız Spor Kompleksi, Yörükler Birinci-Ortaokulu, Dereköy Şehit Hüseyin Aydın Birinci-Ortaokulu ve Karagöl Mahallerinin akabinde bu yıl da Pazar Mahallemizde Atatürk Ortaokulu ve Yeşilova Mahallesi’ndeki Anadolu Lisesi halı saha spor tesislerini ilçemize kazandırdık” dedi.

Halı alanda futbol oynayan öğrencilere kısa bir mühlet eşlik eden Lider Topaloğlu, “Atatürk Ortaokulu ve Anadolu Lisesi halı alanlarımız ilçemize iyi olsun. Gençlerimiz memnun, bizler ise huzurluyuz” diye konuştu.

Lider Topaloğlu’na ziyaretinde İlçe Ulusal Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, öğretmenler ve okul aile birliği yöneticileri eşlik etti.

Atatürk Ortaokulu Müdürü Özkan Yamaç, 19 Mayıs Belediye Lideri Osman Topaloğlu’na teşekkür ederek, Samsunspor forması armağan etti. – SAMSUN

aydın haberleri – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.