Yeşilçam yıldızı Belgin Doruk’un oğlu Bursa’daki evinde ölü bulundu

Yeşilçam’ın yıldızı Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, Bursa’daki meskeninde meyyit olarak bulundu. AYDIN (rehberaydin.com) – Yeşilçam’ın …

14.12.2021
Yeşilçam yıldızı Belgin Doruk’un oğlu Bursa’daki evinde ölü bulundu

Yeşilçam’ın yıldızı Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, Bursa’daki meskeninde meyyit olarak bulundu.

AYDIN (rehberaydin.com) – Yeşilçam‘ın yıldızı Belgin Doruk’un oğlu Aydın Birsel, Bursa‘daki meskeninde meyyit olarak bulundu. Yapılan birinci incelemelerde Birsel’in düşme sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Olay, sabah skent aydın haberleritlerinde merkez Nilüfer ilçesi Görükle Dumlupınar Mahallesi Konak Sokak üzerinde bulunan 3 katlı bir sitenin apartman girişinde meydana geldi. Site sakinleri sabah konuttan çıktığı sırada daire kapısı önünde kanlar içerisinde hareketsiz yatan bir kişiyi görünce polis ve sıhhat takımlarına ihbarda bulundu.

Aydın Birsel düşme sonucu başını yere vurunca burnundan kan geldiğini gördü. Birsel, 112 sıhhat takımlarını arayarak ihbarda bulundu. Olay yerine gelen sıhhat takımlarının ise yaralı Birsel’e olay yerinde ayakta tedavi yaptı. Hastaneye götürülmek istenen Birsel’in gitmek istemediğini ve kendisinin âlâ olduğunu belirttiği öğrenildi. Sonrasında kendini âlâ hisseden Birsel Mudanya’dan İstanbul’a gitmek için taksi çağırdı. Kapının önüne gelen taksiye bineceği sırada kötüleştiği ve sonrasında meskene giderek elini yüzünü yıkamak istediği tabir edildi. Bu sırada apartmana giren Birsel’in apartmanın koridorunda yere yığılarak kaldığı belirtildi. Sonrasında yeniden sıhhat gruplarına ihbarda bulunulduğu ve sıhhat gruplarının yaptığı incelemede hayatını kaybettiği öğrenildi.

54 yaşındaki Aydın Birsel’in cansız vücudu ise Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemenin akabinde vefat nedeninin belirlenmesi için Bursa İsimli Tıp Morgu kurumuna kaldırıldı.

Polis takımları olayla ilgili tahkikat başlattı. – BURSA

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.