Yücel Baş ve Web Tasarım

21.09.2022
Yücel Baş ve Web Tasarım

Web tasarım ve markalaşma günümüzde firmaların internet üzerindeki kimliklerini yönetmelerinin birincil yoludur. Özellikle kullanıcılara erişimde web tasarım hizmetleri büyük önem taşımaktadır. Bunun yegane nedeni hedef kitleye hitap eden tasarımların sunulmasıdır. Nitekim pazarlama stratejilerinin büyük bir kısmı kullanıcıya ulaşma üzerine kurgulanmaktadır. Kullanıcıya ulaşabilen markalar aynı zamanda kişilerin ilgilerini kendi üzerinde tutmak noktasında da dinamizme sahip olmalıdırlar. Bu noktada iyi bir websitesine sahip olmanın önemi ortaya çıkmaktadır.

Yücel Baş, web tasarım konusunda uzun yıllar kurumsal firmalara hizmet vermiş bir uzmandır. İyi bir web tasarım uzmanı markanın sahip olması gerektiği web arayüzü özelliklerini projenin genel hatlarına yedirebilmektedir. Bu sayede internet sitesi üzerinden kullanıcılarına hizmet sunan kişiler veya kurumlar ürünlerinin piyasada kabul görmesini sağlamaktadır.

Yücel Baş Ve Web Tasarım 1Web Tasarım’da Markalaşmanın Önemi

Web tasarımda dikkat edilmesi gerekenler denildiğinde öncelikle kullanıcıların internet sitesinde geçirdikleri süre öne çıkmaktadır. Bir kullanıcının aradığına ulaşması günümüzde arama motorları tarafından da dikkat edilen husustur. Tasarım, sunuş, kullanıcı ara yüzleri bir internet sitesinin kullanım senaryolarını oluşturmaktadır. Markalar için ise verimli bir kullanım şeması barındıran internet sitesi hedef kullanıcıya ulaşmayı olanaklı kılmaktadır. Özellikle mobil cihazların artması ile ortak sayfaların tüm ekran boyutlarında kullanılabilmesi bunun temelini oluşturmaktadır. Bu konuda da Yücel Baş tasarımın ve profesyonel kodlamanın önemine dikkat çekmektedir.

Yücel Baş Kimdir?

Yücel Baş, İstanbul’da yaşayan bir web tasarım uzmanıdır. Uzun yıllar web tasarım hizmeti veren Baş, günümüzde aktif olarak bu hizmetlerini sürdürmektedir. Ufak yaşlardan itibaren internet üzerinde içerik üretme ve sunma konusunda ilgi duyan Baş, kullanıcıların isteklerini ayırt etme konusunda da faal olarak yer almaktadır. Nitekim web tasarımın yalın bir şekilde internet sitesi kurmak olmadığı da Yücel Baş tarafından dile getirilmektedir. İyi bir websitesine sahip olmak için ancak ihtiyaçlara uygun çalışma süreci uygulanmalıdır. Günümüzde birçok kişi web tasarım konusunda hizmet sunduğunu iddia etse de hazır tasarımlar kullanarak site satmaya çalışmaktadır. Ancak bir markanın kimliğini temsil eden internet sitesi yalnızca profesyonel projelendirme süreçleri ile oluşturulabilmektedir.

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.