Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe hangi illerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi?

Birtakım vilayetlerimizdeki ağır kar yağışı nedeniyle öğrenciler yarın okullar tatil olacak mı, okullar kapamı mı olacak merak etti. Pekala …

Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe hangi illerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi?

Birtakım vilayetlerimizdeki ağır kar yağışı nedeniyle öğrenciler yarın okullar tatil olacak mı, okullar kapamı mı olacak merak etti. Pekala, Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe okullar açık mı, kapalı mı olacak? Kar yağışı nedeniyle okullar tatil mi ilan edildi? Yarın okul var mı? 23 Aralık Perşembe yarın okul var mı? Okullar açık mı olacak? Online eğitim devam edecek mi? İşte ayrıntılar…

Ülkemizde kimi kentlerde kar yağışı devam ediyor. Kar yağışının akabinde öğrenciler ve veliler, Yarın okullar tatil mi? 23 Aralık Perşembe hangi vilayetlerde ve ilçelerde okullar tatil edildi? Uzaktan eğitim devam edecek mi? araştırıyor. Pekala, yarın hangi vilayetlerde okullar tatil? Yarın nerelerde okullar tatil olacak? Okul tatil ilan edilen yerler neresi?

YARIN OKULLAR TATİL Mİ ? (23 ARALIK PERŞEMBE)

Ülkemizde kimi kentlerde başlayan ağır kar yağışları yarın okullar tatil olacak mı sorusunu gündeme getirdi. Yarın kimi kentlerde kar tatili devam edecek. İşte ayrıntılı bilgiler…

Yarın hangi vilayetlerde okullar tatil?

– Bartın

– Karabük

23 ARALIK YARIN BARTIN’DA OKULLAR TATİL Mİ?

Bartın’da ağır kar yağışı ve buzlanma nedeniyle okullar yarın da tatil edildi.

Valilikten verilen bilgilendirme argümanında, kentte kar yağışının aralıklarla devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “Yoğun kar yağışı ve gece skent aydın haberleritlerinden itibaren ağır buzlanma beklendiğinden 23 Aralık Perşembe günü ilimiz genelindeki tüm birinci ve ortaokullar ile liselerde yüz yüze eğitime bir gün mühletle orta verilmiştir. Eğitim öğretime uzaktan devam edilecektir.” sözü kullanıldı.

Ayrıyeten, kent genelinde kamuda çalışan emekçi ve memurlardan engelli ve gebe olan çalışanın de yarın idari müsaadeli sayılacağı kaydedildi.

KARABÜK’TE OKULLAR YARIN TATİL Mİ?

KARABÜK’te Kar yağışı nedeniyle merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde okullar yarın tatil edildi.

Karabük Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, ağır kar yağışı nedeniyle Karabük merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde yarın okullar 1 gün mühlet ile tatil edildi. Ovacık ve Eskipazar ilçelerinde ise taşımalı sistemle okula erişim sağlayan öğrenciler için eğitime orta verildi.

Karabük merkez, Safranbolu, Yenice ve Eflani ilçelerinde kamuda çalışan engelli ve gebe işçi yarın idari müsaadeli sayılacak.

SİNOP’TA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? (22 ARALIK SALI)

Sinop’ta, ağır kar yağışı ve buzlanma nedeniyle merkez ve kimi ilçelerde yarın eğitim öğretim yapılamayacak.

Valilikten verilen bilgilendirme argümanında, kentte kar yağışının devam ettiği belirtildi.

Meteorolojik datalara nazaran bölgede olumsuz hava şartlarının devam edeceği vurgulanan açıklamada, “Bu nedenle 22 Aralık Çarşamba günü kent merkezi ile Gerze, Erfelek, Dikmen ve Ayancık ilçelerinde eğitim öğretime bir gün orta verilmiştir.” sözüne yer verildi.

Açıklamada, ayrıyeten vilayet genelinde kamuda çalışan personel ve memurlardan engelli ve gebe olan işçinin de yarın idari müsaadeli sayılacağı kaydedildi.

ADANA’DA BUGÜN OKULLAR TATİL Mİ? (22 ARALIK SALI)

Adana’nın Tufanbeyli ilçesinde, ağır kar yağışı nedeniyle 20 Aralık’ta eğitime verilen ortanın 1 gün uzatıldığı bildirildi.

Tufanbeyli Kaymakamlığından yapılan yazılı açıklamada, ilçede ağır kar yağışının devam ettiği belirtilerek şu sözlere yer verildi:

“Tufanbeyli ilçemizde gerçekleşen ağır kar yağışı ve olumsuz hava kuralları sebebiyle öğrenci ve öğretmenlerimizin olumsuz bir durumla karşılaşmamaları maksadıyla 22 Aralık Çarşamba günü eğitim ve öğretime 1 gün daha orta verilmiştir. Ayrıyeten engelli ve gebe kamu çalışanları da idari müsaadeli sayılacaktır.”

Öte yandan ilçede elektrik kesintileri yaşandığı, getirilen 5 taşınabilir jeneratörle bu düşüncenin aşılmaya çalışıldığı kaydedildi.

Gündem

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.