Yargı canlı izle! Kanal D Yargı yeni bölüm canlı izle! Yargı yeni bölümde neler olacak?

Ekranları sevilen dizisi Yargı bu akşam 26. kısmıyla izleyicisiyle buluşuyor. Yargı dizisini canlı izlemek isteyen izleyiciler Google’da ‘Yargı …

27.03.2022
Yargı canlı izle! Kanal D Yargı yeni bölüm canlı izle! Yargı yeni bölümde neler olacak?

Ekranları sevilen dizisi Yargı bu akşam 26. kısmıyla izleyicisiyle buluşuyor. Yargı dizisini canlı izlemek isteyen izleyiciler Google’da ‘Yargı canlı izle! Kanal D Yargı 26. yeni kısım canlı izle! Yargı yeni kısımda neler olacak?’ halinde arama yapıyor. Yargı canlı izle! Kanal D Yargı 26. yeni kısım canlı izle! Kanal D Yargı full HD izle!

Yargı full HD izle! Yargı canlı izle! Heyecanla beklenen Yargı yeni kısmı bugün Kanal D‘de ekranlara geliyor. Yargı canlı izle! Kanal D Yargı 26. yeni kısım canlı izle! Yargı yeni kısımda neler olacak? Yargı son kısımda neler oldu? Yargı fragman izle! Yargı yeni fragmanı yayınlandı mı? Yargı full izle!

YARGI CANLI İZLE!

YARGI NE VAKİT, Skent aydın haberleriT KAÇTA?

Yargı dizisi her Pazar skent aydın haberlerit 20:00’da Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşuyor.

YARGI KONUSU NEDİR?

Bir cinayet olayıyla yolları kesişen Ilgaz ve Ceylin, katili bulma yolunda birlikte hareket etmek zorunda kalacak ve bu durum ikisinin de hayatında geri dönüşsüz bir kırılma noktası yaratacaktır.

YARGI YENİ KISIM İZLE! (LİNK)

YARGI SON KISIMDA NELER OLDU?

Pars, şimdiye kadar inandığı ve yardım ettiği Ilgaz ve Ceylin’in, genişleyen dava kapsamında kendi yakınlarına da sıçramasıyla yeterlice köşeye sıkışır. Pars bu noktada ortaya çıkan yeni kanıtlar ve gelen itirafla sarsılacak, kendi adalet terazisini dengelemekte zorlanacaktır.

Gittikçe kendilerini hiç tanımadıkları bir ağda bulan gençleri içinden çıkamayacakları, tırmanmaya çalıştıkça daha sert ve güç vakitler beklemektedir. Bu kuyuda kendi başlarına çırpınışları bu kere kâfi olmayacak üzere gözükmektedir.

Adalet arayışında birlikteyken güçlü ve yenilmez olan Ilgaz ile Ceylin ikilisini büyük duruşma günü beklemektedir. Duruşmanın safları düzgünden güzele belirli olurken, ortaya yeni çıkacak kanıtlar her iki tarafı da şoke edecek, mahkeme sonrası verilecek karar ikilinin münasebeti için bir dönüm noktası olacaktır.

YARGI OYUNCU TAKIMI

Pınar Deniz : Ceylin Erguvan

Kkent aydın haberlerin Urgancıoğlu : Ilgaz Kaya

Hüseyin Avni Danyal : Metin Kaya

Uğur Polat : Yekta Tilmen

Mehmet Yılmaz Ak : Pars

Zeyno Eracar : Gül Erguvan

Ali Seçkiner Alıcı : Zafer Erguvan

Başak Gümülcinelioğlu : Leyla

Uğur Aslan : Doğan

Pınar Çağla Gençtürk : Bahar

Onur Özaydın : Kemal

Ece Yüksel : İnci Erguvan

Hasret Çakar : Aylin

Arda Anarat : Çınar Kaya

Onur Durmaz : Engin Tilmen

Zeynep Atılgan : Filiz

Beren Parıltı Karadiş : Damla

Yargı,Bölüm ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.