Türk futbolu çatırdıyor! Burak Elmas, Nihat Özdemir’i yalancılıkla suçlayarak istifaya çağırdı

Galatasaray Lideri Burak Elmas, TFF’ye yönelik çok sert bir açıklamada bulundu. Nrehberaydin.comt Özdemir’le yaptığı toplantıdan bahsederken …

28.03.2022
Türk futbolu çatırdıyor! Burak Elmas, Nihat Özdemir’i yalancılıkla suçlayarak istifaya çağırdı

Galatasaray Lideri Burak Elmas, TFF’ye yönelik çok sert bir açıklamada bulundu. Nrehberaydin.comt Özdemir’le yaptığı toplantıdan bahsederken “Hocama laf edildiği vakit masaya yumruk vurdum” tabirlerini kullanan Elmas, TFF tarafından yalanlanmıştı. Yeni bir açıklamada yapan Galatasaray Lideri, “Kendisi, altı kişinin bir ortada şahit olduğu bir toplantıda yaşananları hiçbir tasa duymadan palavra olarak nitelemiştir. Asıl palavra budur! Türk futboluna son bir yeterlilik yapın ve istifa edin” dedi.

Galatasaray resmi sitesinden Lider Burak Elmas imzalı yaptığı açıklamada, TFF’yi istifaya çağırdı.

Galatasaray‘dan yapılan açıklama şöyle:

“YAPILAN AÇIKLAMAYI HAYRET VE HÜZÜNLE OKUDUM”

“Kulübümüzün demokratik bir formda ve tüzüklerimize uygun olarak gerçekleşen Olağan Genel Konseyi sonrası, Türkiye Futbol Federasyonu Lideri’nin yaptığı açıklamayı hayret ve kederle okudum. Kendisi, altı kişinin bir ortada şahit olduğu bir toplantıda yaşananları hiçbir kaygı duymadan palavra olarak nitelemiştir.

“İSTİFA EDİN”

Asıl palavra budur! Sayın Lider, asli vazifesi olan Türk futbolunu yönetmeyi ve çürümüş hakemlik kurumunu ıslah etmeyi başaramadığından, her durumdan ucuz kahramanlık üretmeye çalışmaktadır. Sayın Nrehberaydin.comt Özdemir, Türk futboluna son bir güzellik yapın ve istifa edin! Bu vesileyle belirtmek isterim ki yeni idaremizin belirleneceği seçimlerimiz tamamlanıp, mazbatamızı devrettiğimiz vazifedeki son saniyemize kadar Galatasaray ve adalet için çaba etmeye devam edeceğiz.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.