Sancaktepe Belediye Başkanı, tiyatro kuyruğuna dikkat çekmek istedi! Halk Ekmek paylaşımı tepki topladı

Son periyotta yükselen enflasyon nedeniyle birçok esere artırım gelirken ekmek de bu artışlardan nasibini aldı. Böylelikle fırınlardan daha ucuza …

28.03.2022
Sancaktepe Belediye Başkanı, tiyatro kuyruğuna dikkat çekmek istedi! Halk Ekmek paylaşımı tepki topladı

Son periyotta yükselen enflasyon nedeniyle birçok esere artırım gelirken ekmek de bu artışlardan nasibini aldı. Böylelikle fırınlardan daha ucuza ekmek satan İBB’nin Halk Ekmek büfelerine vatandaşlar akın etti. Sancaktepe Belediye Lideri Şeyma Döğücü ise ilçedeki tiyatro kuyruğuna dikkat çekmek isterken yaptığı “Bu gördüğünüz Halk Ekmek kuyruğu değil; Sancaktepe’de tiyatro kuyruğu.” paylaşımıyla tepki topladı.

Enflasyon nedeniyle vatandaşlar daha hesaplı besinlere yönelirken bu eserlerden biri de ekmek oldu. Bu çerçevede vatandaşlar, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin daha uygun fiyatlı olan Halk Ekmek’ine yöneldi. Sancaktepe Belediye Lideri Şeyma Döğücü ise tiyatro kuyruğuna dikkat çekmek isterken toplumsal internet hesabından yaptığı paylaşımla reaksiyonleri üzerine çekti.

“BU GÖRDÜĞÜNÜZ HALK EKMEK KUYRUĞU DEĞİL”

Şeyma Döğücü, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Bu gördüğünüz Halk Ekmek kuyruğu değil; Sancaktepe’de tiyatro kuyruğu. Kültür dolu, sanat dolu bir pazar dilerim” tabirlerini kullandı.

TOPLUMSAL MEDYADA ELEŞTİRİLDİ

Halk Ekmek büfeleri önündeki kuyrukla tiyatro kuyruğu karşılaştırması yapan Lider Döğücü eleştirildi. İşte toplumsal medyada Lider Döğücü’nün paylaşımının altına yazılan kimi tenkitler;

Kuyruğu,Ekmek ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.