Vali Aksoy, Köşklü muhtarlar ile bir araya geldi

Aydın’ın Köşk ilçesinde mahalle muhtarları ile toplantı düzenleyen Vali Hüseyin Aksoy, meselelerin giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların …

16.12.2021
Vali Aksoy, Köşklü muhtarlar ile bir araya geldi

Aydın’ın Köşk ilçesinde mahalle muhtarları ile toplantı düzenleyen Vali Hüseyin Aksoy, meselelerin giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Köşk ilçesinde mahalle muhtarları ile toplantı düzenleyen Vali Hüseyin Aksoy, meselelerin giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, Köşklü mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen toplantıda bir ortaya geldi. Mahalle muhtarları ile görüşen Vali Aksoy, muhtarların talepleri ve kahırlarını dinleyerek, tahlil konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını tabir etti. Gerçekleştirilen toplantı sonrasında ilçe genelinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Vali Aksoy, Köşk ilçesinde hizmet veren Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ilişkin Gençlik Merkezi’nde, Köşk Adnan Menderes Birinciokulu’nda ve Köşk’te hizmet veren Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı’na ilişkin Alo 144 Davet Merkezi’nde incelemelerde bulunarak ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vali Aksoy ve beraberindeki heyet, Şehit Jandarma Muh. Çvş. Mehmet Aydın ile Şehit Jandarma Er Hasan Bingöllü’nün ailesini meskeninde ziyaret etti. Gerçekleştirilen programda Vali Aksoy’a, Köşk Kaymakamı Tuğba Polat ile Köşk Belediye Lideri Nuri Güler eşlik etti. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.