Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın annesini görenler inanamadı: Hık demiş burnundan düşmüş

MasterChef Türkiye’nin sevilen şefleri ortasında yer alan Mehmet Yalçınkaya annesi ile fotoğrafını paylaştı. Yalçınkaya’nın annesine çok …

07.08.2022
Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya’nın annesini görenler inanamadı: Hık demiş burnundan düşmüş

MasterChef Türkiye’nin sevilen şefleri ortasında yer alan Mehmet Yalçınkaya annesi ile fotoğrafını paylaştı. Yalçınkaya’nın annesine çok benzediğini belirten toplumsal medya kullanıcıları, “Hık demiş burnundan düşmüş”, “Tıpatıp benziyor” üzere yorumlarda bulundu.

Survivor’un sona ermesinin akabinde TV8’in en çok izlenen üretimlerinden biri olmayı başaran Masterchef, ekran macerasına dolu dizgin devam ediyor. Müsabakada mimikleri ve verdikleri reaksiyonlerle ilgi gören şeflerin özel hayatları da izleyiciler tarafından epey merak ediliyor.

RESTORANLAR İSMİNİ KULLANIYORMUŞ

Fenomen müsabakanın sert mizaçlı şefi Mehmet Yalçınkaya, yarışmacılarla girdiği diyaloglar ve yaptığı çıkışlarla çok konuşuluyor. Vaktinin büyük bir kısmını MasterChef Türkiye’nin çekimlerinde geçiren Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden gelen iletilerde birkaç restoranın kendi ismini kullanarak müşteri çekmeye çalıştığını öğrenmişti.

“BANA İSİMLERİNİ VERİN”

Gelen şikayet iletilerini Instagram hesabından yayınlayan Yalçınkaya, “Sizden rica ediyorum hangi yerler ise bana yazın isimlerini. İfşa edeceğim hem de ana hürmetimden. Günah” demişti. Ünlü şefin aile ve özel hayatı da merak ediliyor.

ANNESİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Sosyal internet hesabını faal bir formda kullanan Yalçınkaya, annesiyle fotoğrafını paylaştı. Mehmet Şef’i görenler “tıpkı annesine benziyor”, “Hık demiş burnundan düşmüş” üzere yorumlar yapmadan edemedi.

İşte Mehmet Şef ve annesi:

Şef ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.