Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!

Ünlü psikiyatr ve muharrir Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Teğe Bir’deki konuklarından biriydi. Fatih Altaylı’nın …

19.11.2021
Ünlü Psikiyatr ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı!

Ünlü psikiyatr ve muharrir Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Teğe Bir’deki konuklarından biriydi. Fatih Altaylı’nın ‘Camdaki Kız’da o kızın çektikleri asabımı bozuyor’ demesi üzerine psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu ‘Gerçeği daha fe…

Ünlü psikiyatr ve müellif Gülseren Budayıcıoğlu, geçtiğimiz günlerde Fatih Altaylı’nın Teğe Bir’deki konuklarından biriydi. Fatih Altaylı’nın ‘Camdaki Kız’da o kızın çektikleri asabımı bozuyor’ demesi üzerine psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu ‘Gerçeği daha fena!’ diyerek karşılık verdi.

Hiç kuşkusuz son periyodun en çok konuşulan ve bir o kadar da tartışma yaratan ismi Gülseren Budayıcıoğlu…

Ünlü Psikiyatr Ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi Ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı! 1

Ünlü psikoloğun hastalarının hayatlarını kitap haline getirdiği yetmiyormuş üzere bir de televizyon dizisi yapmasına herkes çok reaksiyon göstermişti.

Esasen ülkece koskoca bir simülasyonun içinde yaşadığımız şu devirde Gülseren Budayıcıoğlu’nun ağır dramları herkesin psikolojisini uygunca bozdu! ????

İstanbullu Gelin, Paklar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Mesken Kaderindir derken Camdaki Kız ile artık sonlar bir ölçü bozuldu diyebiliriz!

Ünlü Psikiyatr Ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi Ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı! 2

Her hafta yeni kısmıyla reaksiyon çekmesine karşın hayli tanınan olan ve bir epey izlenen Camdaki Kız dizisiyle ilgili Gülseren Hanım’dan enteresan bir itiraf geldi…

Geçtiğimiz gün Fatih Altaylı’nın konuğu olan Gülseren Budayıcıoğlu, “Herkes abarttığımızı düşünüyor lakin gerçeği çok daha kötü. Bunu azaltarak yazabildim, gerçeği olduğu üzere veremezdik” dedi.

Ünlü Psikiyatr Ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi Ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı! 3

İstanbullu Gelin’in çok sevilmesi ve Emmy adayı olması motivasyonumu artırdı. ‘Kırmızı Oda’da benim çok çalışmam gerekiyor. Bir senaristin tek başına yazabileceği dizi değil. Binnur Kaya’ya ‘Böyle devam edersen seni kliniğe alacağım’ diyorum.’ sözlerini kullandı.

“Camdaki Kız’da o kızın çektikleri asabımı bozuyor” diyen Altaylı’ya cevap veren Budayıcıoğlu, yaşanılan gerçek kıssanın diziden çok daha ağır ve travmatik olduğunu söyledi.

Ünlü Psikiyatr Ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi Ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı! 4

Camdaki Kız hakkında açıklamalar yapan Budayıcıoğlu, şu sözleri kullandı:’O kızın geçmişte neler yaşadığını gerçeği olduğu üzere gösterseydik,’Bu neymiş!’ dersiniz. Gerçeği daha da kötü. Herkes abarttığımızı düşünüyor lakin o denli değil. Ben olabildiği kadar azaltarak yazdım. Gerçekte aile de üst seviye bir aile lakin kıza düzgünlük ismi altında yapılıyor. Televizyondaki hali uygun hali, hal değiştirdiğimiz hakikat esasen aslını gösteremeyiz. Lakin kızın yaşadıkları bundan çok daha ağır ve travmatik.’

Siz ne diyorsunuz bu açıklamaya?

Ünlü Psikiyatr Ve Yazar Gülseren Budayıcıoğlu, Camdaki Kız Dizisi Ile İlgili İtiraflarıyla Herkesi Şaşırttı! 5

Gerçekte kim oldukları da farklı bir merak konusu…

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.