Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, Xbox Konsolları İçin Çıkış Yapacak

Geliştiriciliğini Ludomotion’ın üstlendiği Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, 3 Haziran’da Xbox konsolları için çıkış yapacak …

25.05.2022
Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, Xbox Konsolları İçin Çıkış Yapacak

Geliştiriciliğini Ludomotion’ın üstlendiği Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, 3 Haziran’da Xbox konsolları için çıkış yapacak.

Geliştiriciliğini Ludomotion yayıncılığını ise Big Sugar’ın üstlendiği Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, 3 Haziran‘da Xbox One ve Xbox Series konsolları için çıkış yapacak.

Ludomotion tarafından geliştirilen ve Big Sugar tarafından yayınlanan Unexplored 2: The Wayfarer’s Legacy, Xbox One ve Xbox Series konsollarına 2 Haziran tarihinde çıkış yapacak. Oyunun bilgisayarlar için çıkış yapacağı tarih ise daha yakın: Mayıs 27. Ayrıyeten oyunun demo sürümü de şu anda Epic Games Store ve Steam üzerinden erişilebilir durumda. Oyunun PlayStation konsolları için ne vakit çıkış yapacağı ise şimdi bilinmiyor.

Sonic The Hedgehog 2, 375 Milyon Dolarlık Hasılat Elde Etti

Bu döngü siz Staff of Yendor’u bulup imha edene kadar devam edecek. Oyunda öldüğünüz takdirde yeni bir Wayfarer’la maceranıza devam edebileceksiniz lakin şayet son misyonda ölürseniz devam etme bahtınız olmayacak. Oyunun Steam sayfasında da yazdığına nazaran son misyonda ölmek oyunun kalıcı olarak bitmesine ve dünyasının sona ermesine sebep oluyor. O yüzden yeterlice hazırlık yaptığınızdan emin olmakta yarar var. Oyun için istenen sistem ihtiyaçları ise şu formda:

  İşlemci:  i5

  Bellek:  8 GB RAM

  Ekran Kartı:  GTX 970

  Depolama:  2 GB kullanılabilir alan

  SaveButonu / Gamegar

  Oyunun ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.