Shopify Türkiye Nedir? Shopify Kurulumu

24.05.2022
Shopify Türkiye Nedir? Shopify Kurulumu

Shopify Türkiye, e-Ticaret girişimleri için sunulan destek hizmetidir. Shopify ile internetten satış yapmak isteyen kişiler kolaylıkla mağaza sahibi olabilmektedir. Özellikle yüksek hacimli satış yapan kişiler veya firmalar profesyonel Shopify desteği aramaktadır. Nitekim Shopify hizmetleri ulaşılabilir olması yönünden eticaret yapan kişiler tarafından ayrıca tercih edilmektedir.

Shopify Türkiye Destek

Shopify Türkiye özel olarak yazılım bilgisi sahibi olmadan mağaza açmayı sağlamaktadır. Böylelikle internette ürün satmak isteyenler doğrudan satışa başlayabilmektedir. Shopify’nin başlıca avantajı dropshipping satış yapmaya müsait olmasıdır. Bununla beraber Shopify aracı ödeme sistemi ile ödeme de alınabilmektedir. Nitekim Shopify üzerinde mağaza oluşturarak doğrudan satış yapmak da mümkündür. Bu denli geniş kullanım alanına sahip olması Shopify Türkiye‘nin tercih edilmesinin nedenidir.

Shopify Nasıl Kullanılır?

Shopify kullanmak için temel bilgisayar becerisine sahip olmak yeterli olmaktadır. Özellikle hosting konusunda Shopify’nin kendi alt yapısını sunması sunucu gereksinimlerini ortadan kaldırmaktadır. Bu konuda Shopify bulut tabanlı sistemler ile tam zamanlı erişilebilir olmasıyla öne geçmektedir.

Shopify Türkiye Destek

Shopify eTicaret desteği ile satışlarınızı yükseltin.

Shopify nasıl kullanılır, kullanım için Shopify’den ücretli paket alınması gerekmektedir. Fakat Shopify deneme sürümü ile belirli bir süre ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Nitekim profesyonel olarak Shopify kullanmak için Nodus Works’den destek alınabilmektedir. Nodus Works Shopify hizmetleri ile eTicaret yapanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Shopify Kurulum Hizmeti Firması

Shopify kurulum hizmeti satış öncesi hazırlıklar tamamlanmaktadır. İyi bir pazaryeri gösterimi elde edebilmek için kullanıcıyı tatmin edecek bir tasarım ortaya konulmalıdır. Nitekim bu tasarım ürünün sunuluşu ve niteliği ile ilişkilidir. Ürünün erişilebilir olması ile beraber hedef kitleye uygun olarak sunulması satış potansiyelini arttırmaktadır. Shopify pazaryeri kurulumu ile bu ihtiyaçlar doğrudan karşılanmaktadır.

Shopify Türkiye

Shopify Türkiye destek hizmetleri tüm internetten satış ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Shopify Türkiye Hizmetleri Nelerdir?

Shopify Türkiye hizmetleri pazaryerine giriş yapmak için ihtiyaç duyulan desteği karşılamaktadır. Özellikle kurumsal destek almak bu konuda zaman ve para kazandırmaktadır. Sunulan hizmetler aşağıda yer almaktadır.

  • Shopify kurulum
  • Shopify tema hizmeti
  • Shopify ödeme entegrasyonu
  • Shopify ürün yükleme ve XML desteği
  • Shopify Dropshipping

Shopify hakkında daha fazla hizmet almak için NodusWorks (nodusworks.com) üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kaynaklar

Shopify – https://www.shopify.com/

Shopify Nodus Works – https://nodusworks.com/shopify-turkiye/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.