Uğur Dündar’ın kürsüden yaptığı göndermeyle salon buz kesti: Soyadınız gibisiniz

Fenerbahçe’de Yüksek Divan Şurası Üyeleri, bugün lider seçimi için sandık başına gitti. Adaylardan Uğur Dündar, mevcut Lider Vefa Küçük’e yaptığı …

09.04.2022
Uğur Dündar’ın kürsüden yaptığı göndermeyle salon buz kesti: Soyadınız gibisiniz

Fenerbahçe’de Yüksek Divan Şurası Üyeleri, bugün lider seçimi için sandık başına gitti. Adaylardan Uğur Dündar, mevcut Lider Vefa Küçük’e yaptığı göndermeyle salonu salladı. Dündar, “Adaylığımdan küçük bir küme mutlu olmadı. Hatta tek kişilik bir ordu diyebiliriz bu şahsa. Vefa Küçük kullandığı sözlerle bu büyük makamı kirletiyor, soyadı üzere küçüldüğünün farkında değil” dedi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde üyeler Yüksek Divan Konseyi’nin yeni liderini seçmek için bir ortaya geldi. Adayların birbirine yaptığı göndermeler dikkat çekti. Uğur Dündar’ın kürsüden Vefa Küçük’e göndermesi ise sarsıntı tesiri yaptı.

İşte Uğur Dündar’ın açıklamaları:

“BİR ÜYEYE BİLE YAKIŞMIYOR”

“Vefa Beyefendi, bırakın divan şurası üyesini, Fenerbahçe kongre kartını cebine koymuş bir üyeye bile yakışmayan çirkinlikteki sözleriyle bana zerre kadar ziyan veremez. Ama sizlere saygısızlıkta bulundu. Kendisini evvel Allah’a, sonra da sizlere havale ediyorum.

“KÜÇÜK BİR KÜME OLDU”

“Adaylığımdan mutlu olmayan küçük bir küme da oldu. Hatta tek şahıslı bir ordu da diyebiliriz. İsmi Vefa Küçük… Süreç boyunca kullandığı sözlerle bu büyük makamı kirletiyor, küçültüyor. Ne yazık ki, soyadı üzere küçüldüğünün de farkında değil.

“ATATÜRK’ÜN ADAYIYIM”

Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün adayıyım. Ben tüm Fenerbahçelilerin adayıyım. Ben; şahısların, kurumların, para babalarının, lüks otel odalarında aday belirleyenlerin değil, Lider Ali Koç’un başlattığı Fener Ol kampanyasına dayanak olmak için futbol topunu satıp parasını Fenerbahçe’ye bağışlayan 9 yaşındaki Berkalp Tuna’nın adayıyım.”

Aday,Fener ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.