Üç Kız Kardeş 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 21. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Ekranların yeni dizisi Üç Kız Kardeş bugün 20. kısmı ile yayınlanacak. Yeni kısmın akabinde dizinin 21. kısım fragmanı çıktı mı merak ediliyor …

05.10.2022
Üç Kız Kardeş 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 21. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Son bölümde neler oldu?

Ekranların yeni dizisi Üç Kız Kardeş bugün 20. kısmı ile yayınlanacak. Yeni kısmın akabinde dizinin 21. kısım fragmanı çıktı mı merak ediliyor. Pekala, Üç Kız Kardeş 21. kısım fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 21. yeni kısım fragmanı çıktı mı? Son kısımda neler oldu? Üç Kız Kardeş son kısım fragmanı yayınlandı mı? İşte ayrıntılar…

Üç Kız Kardeş, Süreç Sinema imzalı, birinci kısmı 22 Şubat 2022 tarihinde yayınlanan, direktörlüğünü Eda Teksöz’ün üstlendiği, senaryosunu Erkan Birgören ve Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı dram cinsindeki Türk televizyon dizisi. Üç Kız Kardeş 21. kısım fragmanı yayınlandı mı? Üç Kız Kardeş 21. yeni kısım fragmanı çıktı mı? Son kısımda neler oldu?

ÜÇ KIZ KARDEŞ NE VAKİT, S kent aydın haberleri T KAÇTA?

Üç Kız Kardeş her hafta Salı günü s kent aydın haberleri t 20:00 ‘da Kanal D’de ekranlara geliyor.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugünkü 20. kısmının akabinde 21. kısım fragmanı yayınlandı.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. KISIM FRAGMANI İZLE!

ÜÇ KIZ KARDEŞ 21. KISIMDA NELER OLACAK?

Üç Kız Kardeş 21. Kısım Fragmanı yayında! Türkan gebe olduğunu açıklıyor!

Rüçhan, Özer’in hareketlerinden şüphelenmeye başlıyor. Öte yandan Nesrin, Türkan’a Somer’den boşanması için baskı yapıyor. Somer, Türkan’ın kapısına gelerek pişmanlığını lisana getiriyor. Türkan’ın Somer ile barışmasını istemeyen Nesrin ise şok gerçek ile yüzleşiyor. Türkan gebe olduğunu açıklıyor!

Üç Kız Kardeş yeni kısmıyla Salı 20.00’da Kanal D’de!

ÜÇ KIZ KARDEŞ KONUSU NE?

3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Sadık Beyefendi ve Nesrin Hanım’la birlikte kucak kucağa oturur ve onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlar.

ÜÇ KIZ KARDEŞ SON KISIMDA NELER OLDU?

Üç Kız Kardeş 4 Ekim Salı akşamı yayınlanan 20. kısımda Nesrin, Türkan’a gerçekleri anlatmadığı için Somer’den hesap soruyor. 4 Ekim Salı günü yayınlanan Üç Kız Kardeş 20. kısmında neler oldu? Üç Kız Kardeş yeni kısmıyla HD kalitede Kanal D’de! Nesrin, resti çekiyor ve Türkan’ın Somer’le birlikte olmasını engelliyor.

Rüçhan’ı Türkan’a şiddet uygularken yakalayan Nesrin, Rüçhan’ı dinlemeden Türkan’ı elinden çekip alır ve baba konutuna götürür. Somer, Türkan’ı alıp yanına getirmek istese de Nesrin buna müsaade vermez. Türkan annesini ikna etmek için Somer’i sevdiğini ve Rüçhan Hanımla yaşadıkları sıkıntılı günlerin geride kaldığını söyler. Lakin Nesrin ikna olmaz. Uzun bir ortadan sonra Nesrin’in yine yerine gelen hafızası aileyi sevince boğar. Sadık, Nesrin’e hatırlayamadığı vakitleri anlatır. Mine, Somer’in ilgisini çekememesinin sebebini bebeği Kiraz’ın varlığı olarak yorumlar. Mine, ağır bir lohusa depresyonunun içinde olduğu için Kiraz’a istemeden de olsa ziyan verir. Kiraz’ın yaşadığı rahatsızlık Somer’i sıkıntı durumda bırakır.

Derya, telefonlarına çıkmayan Hakan’ın peşine düşer. Serdar, Dönüş ve Derya, Hakan’ı bulmak için İzmir’e masraf. Derya’nın Hakan’ın gidişiyle yaşadığı ıstırap ve Fatih’in babası olduğunu tez etmesi üzerine içine düştüğü depresyona kıyamayan Serdar, Dönüş ve Derya, gerçekler ve tatlı palavralar ortasında kalır. Rüçhan, Mustafa’nın varlığından rahatsız olur ve Mustafa’nın neden Ayvalık’ta olduğunu sorgular. Özer, yıllar evvelki aşkı ve oğlu Mustafa’nın annesi Sevilay’la yine karşılaşır. Türkan ve Somer ortalarındaki manilere karşın kavuşabilecek mi? Derya, Hakan’ın gidişiyle kırılan kalbini onarabilecek mi? Rüçhan, Türkan ve Nesrin’e karşı kendisini haklı çıkarabilecek mi?

Üç Kız Kardeş, yeni kısımlarıyla Salı akşamı s kent aydın haberleri t 20.00’de…

ÜÇ KIZ KARDEŞ OYUNCULARI KİMLER?

İclal Aydın – Nesrin

Özgü Kaya – Türkan

Almila Ada – Dönüş

Melisa Berberoğlu – Derya

Reha Özcan – Sadık

Berker İnanç –

Veda Yurtsever – Rüçhan

Benian Dönmez –

Nazlı Senem Ünal –

Demircan Kaçel – Mesut

Vural Şahanoğlu – Serdar

Hakan Atalay –

Türk,Nesrin,Üç Kız Kardeş,Somer,Derya,Bölüm,Fragmanı,Hakan,Bölümü,Salı ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.