Masterchef Suna Aydın kimdir, hangi yıl yarıştı? Masterchef eski yarışmacılardan Suna kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Masterchef 2022 yeni kısım konuklarından birisi eski yarışmacılardan Suna Aydın oluyor. İzleyiciler Suna Aydın hakkında, Masterchef Suna Aydın …

05.10.2022
Masterchef Suna Aydın kimdir, hangi yıl yarıştı? Masterchef eski yarışmacılardan Suna kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Masterchef 2022 yeni kısım konuklarından birisi eski yarışmacılardan Suna Aydın oluyor. İzleyiciler Suna Aydın hakkında, Masterchef Suna Aydın kimdir, hangi yıl yarıştı? Masterchef eski yarışmacılardan Suna kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne? araştırması yapıyor. Pekala, Masterchef Suna Aydın kaç yaşında? Masterchef Suna Aydın artık ne iş yapıyor, nerede çalışıyor? Masterchef Suna Aydın hangi yıl yarışmacısıdır? İşte ayrıntılar…

Ekranların sevilen müsabakası MasterChef Türkiye’ye bu akşam geçen dönemden başarılı yarışmacılar konuk olacak. MasterChef 2019 yarışmacısı olan Suna Aydın, bugünkü programa konuk olacak. Pekala, Masterchef Suna Aydın kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği ne, evli mi? Masterchef Suna Aydın’ın hayatı ve biyografisi haberimizde…

MASTERCHEF SUNA AYDIN HANGİ YIL YARIŞTI?

Suna Aydın Masterchef’te 2019 yılında yarışmıştı.

MASTERCHEF SUNA AYDIN KİMDİR?

Suna Aydın, 10 Ekim 1986, İskenderun doğumludur. 10 yaşında Batın isminde 1 oğlu var. Mutfak sanatları akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu güzel bir dereceyle tamamladıktan sonra bölüme atıldı ve en güzel işletmecilerde çalışma fırsatı buldu.

Suna Aydın, mutfak sanatları akademisinde profesyonel aşçılık ve pastacılık okudu. Okulu düzgün bir dereceyle tamamladıktan sonra dala atıldı ve en uygun işletmecilerde çalışma fırsatı buldu. Mesleği yeterli öğrenmek ve pekiştirmek ismine kebapçı, balıkçı, Türk mutfağı, dünya mutfağı üzere çeşitli restoranlarda şef, koordinatörlük, danışmanlık üzere misyonlarda bulundu.

Kendine ilişkin çağdaş Türk ve Anadolu mutfağı konseptli bir restoranı olan Suna Aydın, tıpkı vakitte ailesine ilişkin işletmelerinde menü danışmanlıklarını yapmaktadır.

Elendiği hafta Kıvanç Ermiş, Yasin Obuz ve Batuhan Bayır ile potaya giren Suna Aydın, potadan çıkamayarak Masterchef Türkiye’den elendi.

Suna Aydın, Masterchef 2022’de 5 Ekim 2022 tarihinde programa konuk olan isimler ortasında yer alıyor.

Suna Aydın,Masterchef ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.