Teşkilat yeni sezon ne zaman başlayacak 2022? TRT 1 Teşkilat dizisi 3. sezonu ne zaman, hangi gün, hangi ayda başlayacak?

Gündem Haberleri Teşkilat, Tims&B Productions imzalı, birinci kısmı 7 Mart 2021 tarihinde yayımlanan, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan …

06.09.2022
Teşkilat yeni sezon ne zaman başlayacak 2022? TRT 1 Teşkilat dizisi 3. sezonu ne zaman, hangi gün, hangi ayda başlayacak?

Gündem Haberleri

Teşkilat, Tims&B Productions imzalı, birinci kısmı 7 Mart 2021 tarihinde yayımlanan, Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nda çalışan özel bir takımın iş hayatı ile birlikte özel hayatını da husus edinen aksiyon, istihbarat ve dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Teşkilat yeni dönem ne vakit başlayacak 2022? TRT 1 Teşkilat dizisi 3. dönemi ne vakit, hangi gün, hangi ayda başlayacak?

TEŞKİLAT YENİ DÖNEM NE VAKİT BAŞLAYACAK 2022?

Teşkilat dizisinin yeni döneminin ne vakit başlayacağı tam olarak açıklanmadı. Ancak dizinin geçtiğimiz yıl 2. dönemi 26 Eylül tarihinde başlamıştı. Haliyle bu yıl da yeni döneminin Eylül ayı sonlarına hakikat başlaması bekleniyor.

TEŞKİLAT NE VAKİT, S kent aydın haberleri T KAÇTA, HANGİ KANALDA?

Teşkilat dizisi geçtiğimiz dönem her hafta Pazar günü s kent aydın haberleri t 20:00 ‘da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyordu. Bu dönem da tıpkı halde yayın hayatına devam etmesi bekleniyor. Şimdi yayın günü hakkında duyurulan bir değişiklik olmadı.

TEŞKİLAT YENİ DÖNEM OYUNCULARI KİMLER OLACAK?

Diziye Murat Yıldırım ve Yunus Emre Yıldırım üzere kıymetli oyuncular dahil olacak. Yeni dönem oyuncu takımı şu biçimde:

 • Deniz Baysal Yurtcu
 • Murat Yıldırım
 • Tuncer Salman
 • Ezgi Şenler
 • Mehmet Usta
 • Serdar Yeğin
 • Ahmet Uğur Say
 • Yavuz Bingöl
 • Yunus Emre Yıldırım
 • Levent Can
 • Yunus Narin

TEŞKİLAT 3. DÖNEM TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI!

Dizinin yeni dönem tanıtım fragmanı yayınlandı ve büyük beğeni topladı.

TEŞKİLAT 2. DÖNEM FİNALİNDE NELER OLDU?

Yıldırım’ın yakalanmasının akabinde ‘Şirket’in f kent aydın haberleri liyetlerine dair ele geçirilen dokümanlar sayesinde büyük operasyon için hazırlık başlar. Kayıplarının yasını tutan grup üyeleri karışık hisler yaşarken, ‘Şirket’i ortadan kaldırmaları halinde ailelerine kavuşacak olmanın heyecanını hisseder. Tüm yaşananların akabinde Serdar, Zehra sayesinde uzun mühlet sonra geleceği umutla bakmaya yürek etmiştir.

Çıkacakları bu büyük vazife öncesinde Serdar ve Zehra hiç olmadığı kadar yakınlaşır. Yıldırım’dan elde edilen istihbaratla Şirket’e ulaşmak pek kolay olmaz. Oyun içinde oyun kurmak zorunda kalan takım, birinci amacını belirleyip operasyonu başlatır. Takım üyeleri yeni bir hayata başlamak için büyük bir bedel ödemek zorunda olduklarından habersizdir.

Teşkilat,Yeni Dönem,Sezon,Oyun,Yayın,Ne Zaman ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.