Tekkeköy Belediye Meclisi 2021’in son toplantısını yaptı

Tekkeköy Belediyesi Meclisi 2021 yılının son toplantısında 5 gündem hususunu oy birliği ile karara bağladı. AYDIN (rehberaydin.com) – Tekkeköy …

07.12.2021
Tekkeköy Belediye Meclisi 2021’in son toplantısını yaptı

Tekkeköy Belediyesi Meclisi 2021 yılının son toplantısında 5 gündem hususunu oy birliği ile karara bağladı.

AYDIN (rehberaydin.com) – Tekkeköy Belediyesi Meclisi 2021 yılının son toplantısında 5 gündem hususunu oy birliği ile karara bağladı.

Tekkeköy Belediye Meclisi Aralık ayı kapanış toplantısı, belediye binasında bulunan toplantı salonunda Meclis Başkanvekili Aydın Karmil başkanlığında yapıldı. İlgili kurullardan meclise havale edilen 5 gündem unsurunun tamamı, meclis üyelerinin kararı ile oy birliğiyle kabul edildi.

“2021’de önemli çalışmalara imza attık”

2022 yılının 2021 yılına nazaran her manada daha güzel geçmesini dilediklerini söz eden Aydın Karmil, “Meclisimizin 2021 yılındaki son toplantısını icra ediyoruz. Bazen acılı, bazen de sevinçli olayları geride bıraktık. 2022 yılının Türkiye’mize huzur, memnunluk, daha hoş hayat kaideleri getirmesini temenni ediyoruz. İnşallah yangınlardan, sel felaketlerinden, terör belasından ve iktisadın problemli süreçlerinden arındırılmış bir yeni yıl temenni ediyoruz. Meclis üyelerimizin de çok önemli katkılarıyla 2021 yılı içerisinde önemli manada çalışmalara imza attık. Liderimiz Hasan Togar liderliğinde yaptığımız çalışmaların hepsi takdire şayandır. Eksiklerimiz kesinlikle olmuştur. 2022 yılında bu eksikleri giderme noktasında daima birlikte hassasiyet göstermiş olacağız” dedi.

Belediye meclisinin 2022 yılındaki birinci toplantısı 3 Ocak Pazartesi günü yapılacak. – SAMSUN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.