Aydınlı bisiklet tutkunu çift, görenlerin dikkatini çekiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde sağlıklı hayat için pedal çeviren bisiklet tutkunu çiftin kullandığı iki pedallı tandem bisiklet, görenlerin dikkatini …

07.12.2021
Aydınlı bisiklet tutkunu çift, görenlerin dikkatini çekiyor

Aydın’ın Efeler ilçesinde sağlıklı hayat için pedal çeviren bisiklet tutkunu çiftin kullandığı iki pedallı tandem bisiklet, görenlerin dikkatini çekiyor.

EFELER, AYDIN (rehberaydin.com) – Aydın‘ın Efeler ilçesinde sağlıklı hayat için pedal çeviren bisiklet tutkunu çiftin kullandığı iki pedallı tandem bisiklet, görenlerin dikkatini çekiyor.

Sağlıklı hayat için uzun yol sürüşleri ile pedal çeviren bisiklet tutkunu Gönül-Metin Seçim çiftinin kullandığı tandem olarak bilinen 2 kişilik bisiklet görenlerin hem dikkatini çekiyor, hem de şaşırtıyor. Sağlıklı hayatın bununla bir arada ayrıyeten bisikletin çevreci bir ulaşım aracı olduğunu tabir eden Gönül Seçim, tıpkı vakitte Aydın’da fkent aydın haberleriliyet gösteren bir bisikletliler derneğinin de üyesi olduklarını ve her hafta düzenlenen etkinlikler ile öteki bisiklet tutkunları ile pedal çevirdiklerini belirtti.

Bilhassa çiftler tarafından tercih edilen 2 pedallı tandem bisikletin kullanımının birinci başlarda sıkıntı olduğunu söz eden Gönül Seçim; “Eşimle birlikte sağlıklı hayat için daima pedal çeviriyoruz. Kullandığımız 2 kişilik bisiklet ise görenlerin dikkatini çekiyor. Hatta seyir halindeyken dahi kimi vatandaşlar durdurup, şaşkınlıklarını lisana getiriyorlar, fotoğraf çekilmek istiyorlar. Spor ve sağlıklı ömür için elimizden geldiğince de örnek olmaya çalışıyoruz. Herkesi de çevreci ve sağlıklı ulaşım aracı olan bisikleti kullanmaya davet ediyoruz” dedi. – AYDIN

aydın haberleri – Son Dakika Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.