Son Dakika: Johnny Depp ile Amber Heard davasında karar verildi! Mahkeme, Heard’ün Depp’e iftira attığına hükmetti

Son dakika: Hollywood yıldızı Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard ortasındaki davada karar verildi. Heyet, Heard’ün Depp’e iftira attığına …

02.06.2022
Son Dakika: Johnny Depp ile Amber Heard davasında karar verildi! Mahkeme, Heard’ün Depp’e iftira attığına hükmetti

Son dakika: Hollywood yıldızı Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard ortasındaki davada karar verildi. Heyet, Heard’ün Depp’e iftira attığına hükmetti. Amber Heard, Johnny Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödeyecek.

ABD’nin Virgina eyaletinde görülen davada heyet üyeleri 6 hafta boyunca Heard ve Depp çiftinin evliliklerinde yaşadıklarını dinledi.

DEPP DAVAYI KAZANDI

Amber Heard ve Johnny Depp davasında kararını açıklayan heyet, Johnny Depp’i haklı bularak Heard’ün eski eşi Depp’e iftira attığına hükmetti.

HEARD 15 MİLYON DOLAR ÖDEYECEK

Heyet, karalama davasında Heard’ün Depp’e 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verdi. Depp’i ise 2 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum etti.

2 BUÇUK MİLYON İNSAN İZLEDİ

Amber Heard ve avukatları mahkemeye gelirken Johnny Depp İngiltere’de olduğu için davaya yalnızca avukatları katıldı. Mahkemede geniş güvenlik tedbirleri alınırken canlı yayınlanan davayı 2,5 milyon kişi izledi.

NE OLMUŞTU?

Johnny Depp, 2018 yılında Amerikan medyasında yer alan makalesi nedeniyle eski eşi Heard’e ‘karalama’ davası açtı ve 50 milyon dolar tazminat talebinde bulundu. Eski eş Heard ise karşı atılımda bulundu ve 100 milyon dolarlık tazminat davası açtı.

MÜNASEBETLERİNİ ORTAYA DÖKTÜLER

Davada ikilinin ilgilerine dair pek çok ayrıntı ortaya döküldü. Heard, Depp’in kendisine tekraren vurduğunu, kırık bir şişeyle cinsel tacizde bulunduğunu argüman etti. Duruşmalar sırasında bu savlarını ileri sürerken sık sık da gözyaşlarına boğuldu.

Depp ise en başından itibaren bütün bu tezleri reddedip Heard’ün ispatlarını çürütmek için yeni deliller ve şahitler sundu. Davaya damga vuran olaylarda biri de bu delillerle konu bahis oldu.; Heard’ün Depp’i yumrukladığını söylediği ses kaydı dinlenirken davanın son günlerinde sürpriz bir şahit da Depp’in yanında yer alarak herkesin dikkatini çekti.

Heard, gördüğünü argüman ettiği şiddet anlarından birini anlatırken Depp’in eski sevgilisi Kate Moss’u da vaktinde merdivenlerden ittiğini belirtince şahit olarak Kate Moss da davadaki yerini aldı.

Depp,Milyon Dolar ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Yeni sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.