Söke Haber: Masterchef Türkiye’de Sökeli Yarışmacı Üst Tura Kaldı

08.07.2021
Söke Haber: Masterchef Türkiye’de Sökeli Yarışmacı Üst Tura Kaldı

Söke Haber; Türkiye genelinde izlenen Masterchef yarışmasında Sökeli bir yarışmacı üst tura kaldı. Ömer Yücel Avşar isimli genç yarışmacının başarısı bölgede de keyifle karşılandı. Yarışmaya katılma sürecini anlatan Ömer Yücel üst tura geçme hakkını da elde etti.Bilindiği üzere Masterchef yarışması, üç jüri üyesinin denetiminde gerçekleştiriliyor. Ülkemizde Acun Medya tarafından hazırlanan program tv8 ekranlarında yayınlanmakta.

Söke Haber: Masterchef Türkiye’de Üst Tura Kaldı

Sökeli Ömer Yücel ise yarışmaya katılma konusunda oldukça istekli bir tutum sergilemiş. Özellikle yarışmaya katılmaya hak kazanmasa bile sete giderek katılmaya çalışan yarışmacı 3 günlük bir maratonun sonunda katılma fırsatı bulmuş. Azmi ve duruşu ile beğenileri toplayan yarışmacı aynı zamanda da üst tura kalmak için gerekli performansı göstererek de başarısını kanıtladı.

Gastronomi eğitimi almış olan Ömer Avşar, mevcut olarak mutfaklarda çalışmalarını sürdürmekteydi. Edinilen bilgiye göre yarışmaya uzun zamandır katılmayı arzulayan yarışmacı, bakalım yeni sezonda bizlere ne gibi başarılar gösterecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.