Sokakta yürürken bıçaklı saldırıya uğrayan fenomen Taha Duymaz, gözyaşları içinde isyan etti

Çektiği yemek görüntüleriyle tanınan fenomen Taha Duymaz, toplumsal internet hesabından gözyaşları içinde bir görüntü yayınlayarak yolda yürürken …

30.03.2022
Sokakta yürürken bıçaklı saldırıya uğrayan fenomen Taha Duymaz, gözyaşları içinde isyan etti

Çektiği yemek görüntüleriyle tanınan fenomen Taha Duymaz, toplumsal internet hesabından gözyaşları içinde bir görüntü yayınlayarak yolda yürürken bıçaklı atağa uğradığını söyledi. Yaşadıklarından ötürü isyan eden Duymaz, “Benim kime ne ziyanım var biri söylesin. Ne vakit dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor” dedi.

Mütevazi meskeninin mutfağında çektiği yemek görüntüleriyle tanınan 19 yaşındaki toplumsal medya fenomeni Taha Duymaz, bıçaklı taarruza uğradığını anlatarak isyan etti.

“BIÇAKLI TAARRUZA UĞRADIM”

Toplumsal internet hesabını faal halde kullanan ve 1,2 milyon takipçisi bulunan genç fenomen, gözyaşları içinde çektiği görüntüde “Arkadaşlar merhaba, şu anda çok berbatım, çok sinirliyim. Kusura bakmayın görüntü çektiğim için lakin artık bir yerden başlamam gerektiğini düşünüyorum. Az evvel yolda yürüyordum. Resmen bıçaklı akına uğradım. Resmen bıçak çektiler bana. Bir değil, iki değil, üç değil” dedi.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE İSYAN ETTİ

Daima eleştirilmekten yorulduğunu söyleyen Taha Duymaz, “Siz benden ne istiyorsunuz nitekim artık anlamıyorum. Her attığım adımda biri laf atıyor, biri şunu yapıyor, bunu yapıyor. Benim kime ne ziyanım var biri söylesin. Yıllardır susayım diyorum ancak ben artık kaldıramıyorum. Ne vakit dışarı çıksam birileri bana sataşıyor, bıçak çekiyor. Ben artık çok yoruldum. Ben ailesine bakmaya çalışan bir gencim. Hiçbirinize bir ziyanım yok. Benim neler çektiğimi hiç kimse bilmiyor. Ben herkesten saklıyorum. Lakin artık burama kadar geldi” tabirlerini kullandı.

Bıçak,Artık ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.